Żarczyn * Dzień Babci i Dziadka w świetlicy wiejskiej

  • 29.01.2017, 00:32
  • Piotr Waydyk
Żarczyn * Dzień Babci i Dziadka w świetlicy wiejskiej Sebastian Sztuka
W piątek w świetlicy wiejskiej w Żarczynie uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Organizatorem i zarazem gospodarzem spotkania była sołtys Krystyna Sztuka. Miłą i rodzinną atmosferę wyzwoliły przede wszystkim występy żarczyńskich dzieci. Nie zabrakło też konkursów dla seniorek. Babcie i dziadkowie długo bawili się przy akompaniamencie muzyki.

   Warto podkreślić, że żarczyńska świetlica nie posiada w tej chwili stałej opiekunki z powodu braku chętnych. Może ktoś czytając te słowa zgłosi się, aby  podjąć tę pracę? Nie ma żadnych przeszkód, aby zgłosił się ktoś spoza Żarczyna. W Krzywinie na ten przykłąd opiekunka dojeżdża z Lisiego Pola, a tamtejsza świetlica powoli staje się jedną z liderek w gminie. 

  Autorem fotorelacji jest Sebastian Sztuka

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe