ZS Widuchowa * Petycja w sprawie "bezpiecznego przejścia" w dyrekcji dróg w Szczecinie. Relacja w Kronice TVP 3. Wyniki ankiety

  • 28.01.2017, 10:59 (aktualizacja 28.01.2017, 11:58)
  • Piotr Waydyk
ZS Widuchowa * Petycja w sprawie "bezpiecznego przejścia" w dyrekcji dróg…
W czwartek delegacja Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkół w Widuchowej pod opieką Pawła Wróbla i przy wsparciu sekretarza Andrzeja Stachury udałą się do Szczecina do dyrektora oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w celu złożenia petycji mieszkańców. Na miejscu towarzyszyłą im ekipa Kroniki TVP 3.

   Żeby zobaczyć ten odcinek kroniki musisz wejść pod http://szczecin.tvp.pl/28814437/2130-260117.

   O wizycie delegacji z Widuchowej relacja zaczyna się w 10 min. i 2 sekundzie.

    Dokładnie udało się zebrać 593 podpisy. 

  O zbieraniu podpisów pisałem już wcześniej w artykułach  ZS Widuchowa * Akcja "Bezpieczne miejsce - bezpieczna szkoła" w TVP Szczecin. Link do filmu.

   Równolegle E-Widuchowa przeprowadziła ankietę wśród czytelników. Oto jej wyniki:Można zauważyć, że w sumie aż 66 % czytelników popierało akcję.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafał Kółeczko
Rafał Kółeczko 28.01.2017, 21:08
Jestem za światłami ale koszty duże.Znając życie będą one za duże. Na razie można byłoby dać ograniczenie prędkości np do 30km/h a później światła.

Pozostałe