Krzywin * Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej "Trzech Pokoleń"

  • 28.01.2017, 09:49 (aktualizacja 29.01.2017, 00:26)
  • Piotr Waydyk
Krzywin * Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej "Trzech Pokoleń"
Z inicjatywy animatora Darka Szymorka, sołtys Jadzi Mazur oraz ADK "Szafir" w piątkowy wieczór odbył się na sali gimnastycznej w Krzywinie Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej pod hasem "Siatkówka Trzech Pokoleń". Do boju stanęły cztery lokalne drużyny regularnie ćwiczące w ramach zajęć orlikowych. W strojach sportowych wystąpiły babcie, żony, mamy, panny (piłkarki ADK Szafir) i dzieci (brązowe medalistki mistrzostw powiatu szkół podstawowych) . Wyniki nie miały żadnego znaczenia, chociaż walka toczyłą się o każdą piłkę. Najważniejsza była dobra zabawa i przeliczenie szeregów siatkarskich. Już dziś wiadomo, że jest to siła kilkudziesięciu osób w wieku od 9 do niemal 60 lat. Wynik iście imponujący.

  Chwilę oczekiwania na swój mecz można było umilić sobie miłą rozmową przy kawie, herbacie i cieście. Tak zmobilizowani uczestnicy na pewno wzmogą treningi, aby wkrótce spotkać się ponownie w walce o prawdziwe punkty. 

   Przy okazji zapraszamy z Darkiem Szymorkiem na zajęcia. Darek prowadzi siatkówkę dorosłych i piłkę nożną dziewcząt, natomiast ja siatkówkę dzieci. Zajęcia odbywają się regularnie przez cały tydzień. Od lutego ma się trochę zmienić harmonogram, więc aktualny opublikuję po zatwierdzonych zmianach.

Zobacz też Fotorelację Dominiki Fedorskiej

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe