Dzień Babci i Dziadka w świetlicy wiejskiej w Krzywinie (info i fotorelacja)

  • 27.01.2017, 05:08 (aktualizacja 27.01.2017, 05:22)
  • Piotr Waydyk
Dzień Babci i Dziadka w świetlicy wiejskiej w Krzywinie (info i fotorelacja)
W poniedziałek w świetlicy wiejskiej w Krzywinie "Zuchy" dzieci pod opieką Anny Dylewskiej przygotowały przedstawianie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spektal zrobił duże wrażenie na widowni. Zaproszeni goście otrzymali małe upominki od swoich wnucząt i spędzili miłe popoludnie przy kawie i pysznym słodkim poczestunku.

   Mój komentarz:  

  Działalność świetlicy wiejskiej w Krzywinie po niemal rocznej nieobecności nabiera niesamowitego rozmachu. Jak zwykle zależy to od czynnika ludzkiego. Nowa opiekunka Anna Dylewska, absolwentka Szkoły Podstawowej w Krzywinie, zdecydowanie sportowy numer 1 na liście wszech czasów biegów krzywińskich, bezsprzecznie wnosi nową jakość do pracy tego typu placówek. Wystarczy tylko życzyć wytrwałości i wciąż nowych pomysłów. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe