Rejonowa Gimnzjada * Drużyny siatkarskie ZS Widuchowa w komplecie mistrzami rejonu

  • 26.01.2017, 06:27 (aktualizacja 27.01.2017, 06:22)
  • Robert Wilk
Rejonowa Gimnzjada * Drużyny siatkarskie ZS Widuchowa w komplecie mistrzami…
25 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół w Kołbaczu odbyła się Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej. Nasze obie reprezentacje spisały się znakomicie wygrywając dwa swoje mecze uzyskały awans do Mistrzostw Powiatu.

      Chłopcy w pierwszym meczu wygrali 2:1 w setach z gimnazjum z Chwarstnicy, a w drugim meczu wygrali 2:0 z Gimnazjum nr 1 z Gryfina. Dziewczęta dwa swoje mecze z gimnazjum z Chwarstnicy i z Gimnazjum nr 1 w Gryfinie wygrały po 2:0 w setach. Gratulujemy!

Skład reprezentacji dziewcząt: P. Jaworska, K. Bącela, R. Thiefs, D. Zwierzchowska, K. Knap, R. Korczyńska, M. Koszewska, K. Smętek, G. Tobolska. M. Urbanek.

Skład reprezentacji chłopców: R. Błaż, J. Luby, W. Grzeszczak, P. Olszewski, M. Glanert, M. Pięta, S. Pająk, W. Bachłaj, F. Wermuth, W. Ławiński.

Robert Wilk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe