Zebrania wiejskie AD 2017 * Rodzinnie w Kłodowie. W Żelechowie uzupełniono przy okazji skład rady sołeckiej (foto i wideorelacja)

  • 25.01.2017, 14:08 (aktualizacja 25.01.2017, 14:30)
  • Piotr Waydyk
Zebrania wiejskie AD 2017 * Rodzinnie w Kłodowie. W Żelechowie uzupełniono…
W poniedziałek w ramach "kolędy wójta po gminie" odbyły się dwa kolejne zebrania. Pierwsze, bardziej kameralne, miało miejsce w Kłodowie w niedawno oddabej po remoncie świetlicy wiejskiej. Zebrani oraz goście niemal zmieścili się przy jednym stole. Nie było tematów, ani większych kontrowersji. Rodzinna atmosfera udzieliła sie wszystkim zebranym.

   W tym i w kolejnym zebraniu w Żelechowie wójt Annie Kusy-Kłos towarzyszyli sekretarz Andrzej Stachura, radni Janusz Kulka i Zdzisław Merski oraz urzędniczka Ewa Stefańska.

   W Żelechowie na zebranie przybyło nieco ponad 40 osób. Przede wszystkim uzpełniony został skład rady sołeckiej wobec rezygnacji jednego z członków. Udział w wyborach wzięło udział trzech kandydatów, dodajmy samych mężczyzn. Najwięcej głosów zdobył Wojciech Gęsiak.

    W tradycyjnym sprawozdaniu wójta padła m.in. informacja o sprzedaży budynku poszkolnego. Oto ten  moment:

 

      Pisałem o tym obszernie w artykule Żelechowo * Budynek poszkolny sprzedany na 182 tys. PLN

      Wójt ponadto odpowiedziała na szereg pytań mieszkańców. Przede wszystkim dyskusję zdominował temat dróg oraz ZGDO. Poniżej obszerna realacja z zebrania. Zapraszam.

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe