Żelechowo * Budynek poszkolny sprzedany na 182 tys. PLN

  • 24.01.2017, 06:57 (aktualizacja 24.01.2017, 07:20)
  • Piotr Waydyk
Żelechowo * Budynek poszkolny sprzedany na 182 tys. PLN
To już koniec kilkuletnich starań Gminy Widuchowej o sprzedaż budynku poszkolnego w Żelechowie. Wczoraj podczas zebrania wiejskiego wójt Anna Kusy-Kłos ogłosiła publicznie po raz pierwszy, że 20 stycznia znalazł się prywatny nabywca, który w wyniku rokowań zgodził się zapłacić za nieruchomość 182 tys. PLN.

  Na załączonym filmie wójt opowiedziała całą historię sprzedaży budynku, nota bene podjętej za zgodą i przyzwoleniem mieszkańców Żelechowa. Odyseja ze sprzedażą za jej kadencji trwała przeszło 2 lata. To dobra wiadomość dla budżetu gminy. Tylko ta jedna transakcja powoduje, że zostały wykonane niemal w 50 % tegoroczne planowane dochody ze sprzedaży majątku gminnego. To kluczowa informacja dla możliwości realizacji kolejnych inwestycji, gdy ż gmina ma ograniczone organizacji środków na wkłąd własny.

  Inne wcześniejsze moje artykuły na ten temat:

Budynek poszkolny w Żelechowie * Nieruchomość traci na wartości. Gmina właśnie ogłosiła czwarte rokowania…

Budynek poszkolny w Żelechowie * Szkoła nadal za ćwierć miliona. Można przystąpić do trzecich rokowań…

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr Waydyk
Piotr Waydyk 25.01.2017, 13:22
Reakcją byłego wójta na moje pierwsze próby medialne było zwolnienie mnie po 25 latach z pracy. Czyżby ktoś życzył mi, abym był bezrobotny o kilka lat wcześniej?
Do Józka
Do Józka 25.01.2017, 10:00
Waydyk nie pisze głupot, tylko pokazuje prawdę, która oczywiście ma prawo niektórych boleć. Nie mniej jednak jako mieszkaniec tej gminy cieszę się, że mogę na bieżąco widzieć, co się w naszym samorządzie dzieje. Obecna Pani Wójt nic nie zamiata pod dywan, tylko wszystko jest publikowane i to jest tylko dzięki P. Waydykowi. Szkoda tylko, że zaczął swoją pracę tak późno. Z poprzednich kadencji to dopiero mielibyśmy co oglądać i wyciągać wnioski. Ale lepiej późno niż wcale.
Piotr Waydyk
Piotr Waydyk 24.01.2017, 15:20
A może jakieś rozwinięcie tematu? Samo pojawienie się inwektywy pod moim adresem tematu nie wyjaśnia. Proszę Jozek zaprezentować swoje stanowisko
Jozek
Jozek 24.01.2017, 14:46
Ty baranie Wajdyk piszesz głupoty

Pozostałe