Zebranie wiejskie w Lubiczu * Czyli pan Czesio w akcji. Dostępna jest niemal 2-godzinna wideorelacja.

  • 22.01.2017, 17:01 (aktualizacja 22.01.2017, 19:32)
  • Piotr Waydyk
Zebranie wiejskie w Lubiczu * Czyli pan Czesio w akcji. Dostępna jest…
Zebranie odbyło się w czwartek. Niemal w całości udało mi się go nagrać, co sprawiło, że powstał niemal 2-godzinny materiał, który po złączeniu z sześciu kawałków wgrywał się na youtoube niemal 40 godzin. Dopiero dziś po południu zakończył się proces udostępniania. To mój nowy rekord.

   Bezsprzecznie gwiazdą zebrania był pan Czesio, a jeżeli nie był, to na pewno bardzo się starał. W całym tym zamieszaniu spowodowanym nadaktywnością pana Czesia, spodobał mi się jeden jego termin - chciejstwo. Do oceny czytelników pozostawiam podobne postawy podczas zebrań publicznych. Niestety, aby wyrobić sobie zdanie, koniecznie trzeba przebrnąć przez cały film. Przy okazji poza elaboratami pana Czesia, można dowiedzieć się czegoś na temat spraw ważnych i istotnych dla Lubicza oraz całej gminy.

     Kamera cały czas byłą skierowana na stół prezydialny, za którym zasiadali wójt Anna Kusy-Kłos, sołtys Sławomir Mazurek, sekretarz Andrzej Stachura oraz pracownik urzędu Ewa Stefańska, która protokołowała. Na sali po stronie widowni oprócz bardzo aktywnego pana Czesia, znaleźli się m.in. przewodniczący rady Bogdan Kosmalski oraz radna Agnieszka Malik.  Do wielkich nieobecnych należy zaliczyć księdza dziekana Roberta Gołębiowskiego oraz radnego Sebastiana Pomykałę.

        Frekwencja na zebraniu była nieco wyższa niż w Widuchowej, ale niższa niż w Żarczynie. 

Harmonogram zebrań wiejskich AD 2017 na najbliższy tydzień * Najbliższe 23 stycznia w poniedziałek…

Piotr Waydyk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe