Widuchowa * Policja zatrzymała pijanego kierowcę, który staranował słup energetyczny w centrum miejscowości

  • 18.01.2017, 03:50 (aktualizacja 18.01.2017, 04:36)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa * Policja zatrzymała pijanego kierowcę, który staranował słup…
Zdarzenie miało w sobotę około 21.20 w centrum Widuchowej. Od niedzieli miałem sygnały oraz zdjęcia od czytelników z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Otóż rzecznik powiatowy policji potwierdził takie zdarzenie. Padła także dokładna godzina interwencji patrolu policji oraz liczba promili 1,24 u zatrzymanego kierowcy. Słup energetyczny faktycznie również uległ uszkodzeniu. Zresztą w poniedziałek byliśmy świadkami naprawy słupa przez specjalistyczną ekipę Enei Operator.

    Efekt poniedziałkowych prac jest widoczny także  na wideorelacji z zebrania wiejskiego w Widuchowej, gdy kilkukrotnie gasł prąd podczas dyskusji. Nagrania są dostępne pod Zebrania wiejskie 2017 * Widuchowa 

   W załączeniu zdjęcia przesłane przez czytelników zaraz po zdarzeniu oraz w poniedziałek, za które dziękuję czytelnikom. Niestety nie wszystkie mogłem opublikować. Sorry, ale takie mamy w Polsce prawo.

   Przy okazji podam, że czytelnicy przysyłają mi wiele wiele informacji i zdjęć, za które oczywiście dziękuję. Zapewniam, że zawsze podejmuję interwencję po takich sygnałach, chociaż nie zawsze o tym piszę. Związane jest to linią mojego portalu, w której jasno podkreślam zasadę niemieszania się w porachunki międzysąsiedzkie. Donos sąsiada na sąsiada nie jest dla mnie tematem, chyba  że nastąpiło ewidentne naruszenie prawa, ale od ustalenia tego są odpowiednie organy. Przypominam też, że na prośbę informatorów nie  ujawniam ich personaliów. To bardzo ważna zasada. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe