Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy * Padł kolejny absolutny rekord zbiórki w Gminie Widuchowa!!!! (foto i wideorelacja)

  • 15.01.2017, 22:13 (aktualizacja 16.01.2017, 13:20)
  • Piotr Waydyk
Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy * Padł kolejny absolutny…
W Widuchowej zakończyło się liczenie pieniędzy zebranych podczas niedzielnego finału. Łącznie zebrano około 19 tys. PLN !!! Z samej licytacji wpływy wyniosły rekordowe 6822 PLN. Do tego doszły środki uzyskane ze zorganizowanych stoisk, maratonu Zumby, ze zbiórki w przedszkolu oraz wolontariuszy na terenie całej gminy. Już wczoraj ze wstępnych wyliczeń wynikało, że padnie kolejny rekord. Ale nikt nie spodziewał się, że będzie aż tak dobrze.

   Tegoroczny Gminny Finał WOŚP koordynowany przez Zespół Szkół w Widuchowej zorganizowany został perfekcyjnie. Lata doświadczeń procentują.  Cała relacja w budowie.

GMINNY SZTAB WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ W WIDUCHOWEJ POMOCY MELDUJE:

18.761,59 PLN I 44,50 EURO !!!!!!!!!!

TO ABSOLUTNY REKORD

GRATULACJE DLA ORGANIZATORÓW I MIESZKAŃCÓW GMINY WIDUCHOWA

   Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w obiektywie Doroty Bohdankiewicz

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe