Gminne Przedszkole * Zebrano aż 2.602 złotych i 93 grosze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dziś Finał Gminny!

  • 14.01.2017, 21:33 (aktualizacja 15.01.2017, 08:04)
  • Bożena Korczyńska i Agnieszka Sacawa
Gminne Przedszkole * Zebrano aż 2.602 złotych i 93 grosze na Wielką Orkiestrę…
     „Kręcimy się razem” - takie hasło towarzyszyło kolejnemu Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra gra w Polsce już po raz 25, od 25 lat jesteśmy razem. Również nasze przedszkole kolejny raz włączyło się w zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. WOŚP po raz kolejny zbierał na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz na godną opiekę medyczną dla seniorów. Akcja WOŚP na stałe wpisała się w kalendarz imprez przedszkola.

     Dnia 13 stycznia 2017 r. odbyliśmy nasz Finał przy udziale rodziców, dzieci oraz personelu przedszkola. Rodzice, dzieci i pracownicy przedszkola przynosili fanty na Loterię fantową, gadżety na Licytację, wypiekali ciasta do Kawiarenki. Wszyscy dokładali swój udział i wsparcie. Bardzo dziękujemy za najmniejszy przejaw dobroci i wykonaną pracę przy oranizacji tej imprezy. Atmosfera była gorąca, a nasze serca pełne życzliwości.Atrakcji było wiele, tańce – wyginbańce, wygrywanie na gazetach, zabawy muzyczno –ruchowe. Dzieci były radosne i uśmiechnięte.                                                                                                                  

      Największą atrakcją była wizyta i pokaz udzielania pierszwej pomocy przez ratownikó w z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego.  Pan Łukasz Kamiński i Jan Wójcik, przeprowadzili praktyczną naukę reanimacji i sztucznego oddychania na fantomie. Była to świetna lekcja dla dzieci i przypomnienie kolejnych czynności przy udzielaniu pierwszej pomocy, dla rodziców.                                                                                                          

       Dzieci wybierały sobie zabawkę w ramach LOTERII FANTOWEJ, u nas każdy los wygrywa i każde dziecko wraca do domu z zabawką. Dzieci włożyły do puszek na ten cel: 258, 93 gr.Wielkie emocje towarzyszyły LICYTACJI GADŻETÓW WOŚP oraz gadżetów sponsorowanych przez rodziców i innych darczyńców.  Licytowaliśmy koszulki, kalendarz, kubki, smycze, kubek termiczny, torbę, woreczki-plecaki, pamięć USB, serca – odblaski, biżuterię Swarowskiego, Biżuterię Soutage, ibryk do herbaty, Ramki do zdjęć, Różę z metaloplastyki, zabawki, gry, karnety podarunkowe do salonów fryzjerskich P. M. Nowak oraz A. Radaszewskiej, karnety podarunkowe Makijażu od P.K. Szpyt oraz ręcznie wykonane serca, świeczniki i podstawki z papierowej wikliny. Dobrą cenę osiągneła koszulka z podpisem Daniela Zwolińskiego – napastnika Klubu Sportowego Pogoni, sponsorowana przez Pana Rogalskiego. Licytujący włożyli do puszki rekordową kwotę tj. 1911 zł. Dużym powodzeniem cieszyła się KAWIARENKA Z CIASTAMI I NAPOJAM, rodzice upiekli wiel ciast i pyszności, za co jeszcze raz z całego zerca dziękujemy. Do puszki WOŚP z kawiarenki włożono 433 zł. 

       Oczywiście pobiliśmy rekord z ubiegłego roku, bardzo, bardzo!.W ubiegłym roku zebrana kwota to: 1867,30.W tym roku zebrana kwota to:

2.602 zł i 93 gr.

Wszystkim, wszystkim składamy serdeczne podziękowania!

Pieniążki przekazano do Sztabu przy Zespole Szkół w Widuchowej.

Wolontariusze i prowadzenie: Bożena Korczyńska, Agnieszka Sacawa

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Do zobaczenia w przyszłym roku – SIE MA!

Zapowiedź Finału Gminnego Znajdziesz pod:

ZS Widuchowa * Zaproszenie na Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już w najbliższą…

Gminny Finał WOŚP 2017 * Możesz wylicytować gadżety portalu Chojna 24 z logiem E-Widuchowa. Powstała…

 

Bożena Korczyńska i Agnieszka Sacawa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gabrysia
Gabrysia 06.10.2017, 12:47
To te same serca co na http://fabrykartka.pl/pl/p/Kar… ?

Pozostałe