Banie * Pro-Team Żarczyn wicemistrzem w halowym turnieju piłki nożnej (foto i wideorelacja)

  • 14.01.2017, 19:25 (aktualizacja 15.01.2017, 11:36)
  • Piotr Waydyk
Banie * Pro-Team Żarczyn wicemistrzem w halowym turnieju piłki nożnej…
8 drużyn z Gmin Banie i Widuchowa zagrało dzisiaj dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w halowym turnieju piłki nożnej w hali sportowej Zespołu Szkół w Baniach. Gminę Widuchowa reprezentowały dwie ekipy Pro-teamu Żarczyn oraz jedna LUKS-u Krzywin. Po 4-godzinnych zmaganiach okazało się, że najlepiej spisała się pierwsza drużyna z Żarczyna, która w finale uległa 0:2 bańskiemu Bosmanowi Team.

  Pro-Team I Żąrczyn wystąpił w skłądzie: Arkadiusz Kącki, Dominik Borek, Marek Glanert, Dariusz Pańko, Paweł Stryczek, Piotr Waydyk jr, Dawid Chmielewski. Drużyna LUKS Krzywin ostatecznie uplasowała się na 5. miejscu, a Pro-Teamu II Żarczyn na 8.

Kolejność w turnieju:

1. Bosman Team

2. Pro-Team I Żarczyn

3. Ogniwo Babinek

4. Kiepscy

5. LUKS Krzywin

6. Ogniwo Podrobieni

7. Unia Swochowo

8. Pro-Team II Żarczyn

Najlepszym bramkarzem został wybrany Karol Janiak (LUKS Krzywin), a najlepszym zawodnikiem Grzegorz Kaniecki (Ogniwo Babinek)

Organizatorem turnieju był Dariusz Buciński przy wsparciu MCTKiS w Baniach.

 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe