Gminny Finał WOŚP 2017 * Możesz wylicytować gadżety portalu Chojna 24 z logiem E-Widuchowa. Powstała możliwość transmisji telewizyjnej!

  • 14.01.2017, 06:14 (aktualizacja 14.01.2017, 09:30)
  • Piotr Waydyk
Gminny Finał WOŚP 2017 * Możesz wylicytować gadżety portalu Chojna 24…
To już 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Różne osoby w różny sposób wspierają tę inicjatywę. Podobnie jak w latach ubiegłych zaprzyjaźniony z E-Widuchowa.pl portal Chojna 24.pl przygotował na licytację gadżety. Miło mi poinformować, że przy okazji na licytację w Widuchowej są przygotowane gadżety z logiem e-widuchowa.pl. Licytacja już w niedzielę podczas Finału Gminnego WOŚP, który odbędzie się w Zespole Szkół w Widuchowej. Oczywiście cały dochód ze sprzedaży gadżetów zasili WOŚP.

     Chojna24.pl to nie tylko portal, ale również firma reklamowa. Właśnie tam możecie zamówić ulotki, foldery czy wizytówki oraz wykonać nadruki na kubkach, gadżetach czy odzieży.
      W tym roku na licytację WOŚP w Chojnie, Cedyni, Widuchowej, Gryfinie i Moryniu przygotowane są  dedykowane gadżety, unikalne projekty będą zawierały loga ośrodków kultury, które organizują finał w swoich miastach. Do wylicytowania przekazujemy również koszulki, wśród których znajdzie się również taka "Gorszego Sortu".

    To jednak nie wszystko, wydarzenia z miast w naszym regionie portal Chojna24 relacjonować dla telewizji TVN24, która jest partnerem finału.

    Zapowiedź Gminnego Finału WOŚP znajdziesz pod ZS Widuchowa * Zaproszenie na Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już w najbliższą…

Piotr Waydyk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe