Plebiscyt E-Widuchowa * Wybierz najważniejsze wydarzenie w Gminie Widuchowa w 2016 roku! Za nami pierwsza faza głosowania

  • 06.01.2017, 12:36 (aktualizacja 06.01.2017, 13:02)
  • Piotr Waydyk
Plebiscyt E-Widuchowa * Wybierz najważniejsze wydarzenie w Gminie Widuchowa…
Widać, że zabawa w wybór najważniejszego wydarzenia 2016 roku w Gminie Widuchowa mocno chwyciła. 28 grudnia ogłosiłem najpierw 26 nominacji wraz z podlinkowaną informacją o nich, a później dołączyłem jeszcze jedną. Do dziś mogliście wybrać codziennie 5 najważniejszych - Waszym zdaniem - wydarzeń. Dziś także, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, miałem pozostawić 15 najwyżej punktowanych wydarzeń. Łącznie oddaliście 1063 głosy.

Aby zagłosować w plebiscycie wejdź pod PLEBISCYT

Niestety 12 najniżej punktowanych odpadło z rywalizacji. Oto one:

     Od dziś drugi etap głosowania, który potrwa do 12 stycznia. Możemy teraz głosować na 15 z jednoczesną możliwością wyboru 3 wydarzeń. Oto pełna lista "15" z aktualnym stanem głosów:

Aby zagłosować w plebiscycie wejdź pod PLEBISCYT

         Za tydzień do wyboru zostanie już tylko 10 wydarzeń z możliwością głosowania na 2 z nich, natomiast 20 stycznia zostanie już tylko 5 wydarzeń z możliwością głosowania tylko na 1 z nich. 

Aby zagłosować w plebiscycie wejdź pod PLEBISCYT

         Na dzień dzisiejszy na razie nikt się nie zgłosił, kto chciałby w jakiś sposób wynagrodzić organizatorów najważniejszego wydarzenia roku. Oczywiście redakcja e-widuchowa zaprasza chętnych, podobnie jak do zgłaszania innych ciekawych pomysłów. Organizując ten plebiscyt, testuję nowe narzędzie dostarczone przez mojego nowego operatora. Wiem, że były zgłoszenia, że nie każdy mógł głosować raz na dobę. Ten problem zgłosiłem do operatora, który wciąż bada jak go rozwiązać. Wszelkie problemy techniczne są niezależne od mnie. Dostałem też informację, że problem może wynikać z używanej przeglądarki. Ja osobiście nie znam się na tym i liczę, że mój usługodawca wkrótce rozwiąże ten problem. Proszę zgłaszać ewentualne  inne problemy przy głosowaniu.

          Wcześniejsza informacja o plebiscycie: 

Plebiscyt E-Widuchowa * Wybierz najważniejsze wydarzenie w Gminie Widuchowa w 2016 roku!

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe