Plebiscyt E-Widuchowa * Wybierz najważniejsze wydarzenie w Gminie Widuchowa w 2016 roku!

  • 28.12.2016, 18:58 (aktualizacja 29.12.2016, 13:51)
  • Piotr Waydyk
Plebiscyt E-Widuchowa * Wybierz najważniejsze wydarzenie w Gminie Widuchowa…
To moja nowa oferta i propozycja świetnej zabawy. Zapraszam do udziału w plebiscycie na najważniejsze wydarzenie 2016 roku w Gminie Widuchowa. Poniżej 27 nominacji wraz z podlinkowaną informacją o niej. Możesz wybrać codziennie 5 najważniejszych - Twoim zdaniem - wydarzeń i głosować tak przez cały miesiąc do 28 stycznia. Po tygodniu zostawię na liście już tylko 15 z jednoczesną możliwością wyboru 3 wydarzeń , po 2 tygodniach 10 (wybór 2 wydarzeń), a po trzech tygodniach już tylko 5 wydarzeń (wybór 1 wydarzenia). Możesz zgłosić do 31 grudnia inne jakieś wydarzenie, które być może pominąłem, a zasługuje - Twoim zdaniem - na nominację. Tak postąpiłem już na sugestię księdza Roberta. Plebiscyt znajdziesz w lewej kolumnie strony głównej i tam możesz codziennie oddać 5 głosów. Zapraszam do zabawy! Zawsze to będzie miło dla organizatorów, jeśli nastąpi tego typu wyróżnienie.

Aby zagłosować wejdź pod 

Plebiscyt na Wydarzenie Roku 2016 w Gminie Widuchowa

Nominacje. Na wszystkie można głosować do  północy 5 stycznia, gdy 12 najmniej punktowanych odpadnie z dalszej rywalizacji:

1. Gminny Finał WOŚP, Widuchowa 9 stycznia:

2. Zebranie wiejskie, Krzywin 15 stycznia: 

3. Gala zakończenia Widuchowa Liga 2015/16, Widuchowa 30 stycznia: 

4. Międzynarodowy mecz piłkarski z Duńczykami, Szczecin 12 marca: 

5. Mecz eliminacji MŚ w futsalu Polska - Kazachstan, Szczecin 22 marca: 

6. Pomagaliśmy Piotrusiowi, Gmina Widuchowa styczeń - marzec: 

7. Jerzy Sołtysiak Wicekuratorem Oświaty, Szczecin 31 marca: .

8. Otwarcie świetlicy wiejskiej, Widuchowa 16 kwietnia: 

9. 41. edycja Krzywińskiej Ligi Biegów Przełąjowych, Krzywin 13 maja: 

10. Jubileusz 70-lecia szkoły w Widuchowej, Widuchowa 20 maja: 

11. Prowokacja radnego Łowickiego, Widuchowa 23 maja: 

12. Dziewczyny z LUKS ADK "Szafir" Krzywin najlepsze w Lidze Czterech Orlików, Trzcińsko 29 maja: 

13. XXI Miedzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, Widuchowa 4 czerwca:  

14. XIV WKZD "Zuzia", Widuchowa 6 czerwca: 

15. Wielki Finał Mini Mundialu 2016, Szczecin 6 czerwca: 

16. Festyn Rodzinny "Powitanie Lata", Krzywin 11 czerwca: 

17. ZS Widuchowa wicemistrzem województwa w piłce nożnej dziewcząt, Sianów 13 czerwca: 

18. XX Jubileuszowy Jarmark Widuchowski, Widuchowa 24-25 czerwca: 

19. Gminne Dożynki 2016, Krzywin 27 sierpnia: 

20. Położenie stodoły przez druhów OSP Krzywin, Krzywin 9 września: 

21. Michał Gadowski na szóstym miejscu w finale paraolimpiady, Rio de Janeiro, 11 września: 

22. XV Jubileuszowy Festiwal Piosenki Angielskiej EYE, Widuchowa 28 pażdziernika: Widuchowa * Za nami XV Jubileuszowy Festiwal Piosenki Angielskiej EYE (info, foto i wideorelacja)

23. Paweł Wróbel laureatem tegorocznego Bociana w kategorii kultura, Gryfino 9 listopada: Powiat Gryfiński * Paweł Wróbel laureatem tegorocznego Bociana w kategorii kultura (info i wideorelacja)

24. "Spotkanie Pokoleń" w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, Widuchowa 11 listopada: ZS Widuchowa * "Spotkanie Pokoleń" w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości (info, foto…

25. Wójt Anna Kusy-Kłos trzecia w plebiscycie Głosu Szczecińskiego! Szczecin 19 listopada:  Wójt Anna Kusy-Kłos trzecia w plebiscycie Głosu Szczecińskiego!

26. Uroczyście w obecności marszałka przecięto wstęgę na nowej drodze, Bolkowice 15 grudnia: Bolkowice * Dziś uroczyście w obecności marszałka przecięto wstęgę na nowej drodze. Marszałek…

27. Święto Niepodległości, Pacholęta 11 listopada: Pacholęta * Święto Niepodległości

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Głosująca
Głosująca 02.01.2017, 15:57
Dodałam głos 3 dni temu i chciałem oddać go wczoraj i dzisiaj nie mogłam? Piszę że głosy można oddawać codziennie a ja nie mogę dlaczego? Dlatego że dziewczyny które kochają piłkę nożną prowadzą? A komu takiemu jak ksiądz R. To nie pasuje?
Głosująca
Głosująca 01.01.2017, 17:58
Piszę, że można głosować codziennie do 28 stycznia a oddałam głos trzy dni temu i nie mogę oddać następnego dziś.
Piotr Waydyk
Piotr Waydyk 29.12.2016, 23:14
Niektórych rzeczy nie da się zadekretować. Może spróbować to zrobić publicznie tylko rozkapryszony 4-5 latek i postawić na swoim podczas zabawy w piaskownicy i uznać, że jego grabki i wiaderko są najładniejsze wbrew panującym trendom. To tak na marginesie. Na razie wygląda to tak, że najważniejsze w naszej gminie jest dziewczyn haratanie w gałę. I nie ma co się śmiać z tego. Takie mamy społeczeństwo i żadne kazanie z ambony nie pomoże i gderanie, że ludziska nie potrafią docenić kunsztu "Macierzanki". Dla wielu dziewczyn w tej gminie kopanie w piłkę jest najważniejszą czynnością na świecie, a jeszcze jak się zna na obsłudze komputera, to sukces murowany w takim plebiscycie. Myślę jednak, że damska młodzież opamięta się nieco i obiektywniej spojrzy na inne aspekty życia, w tym być może na dokonania Macierzanki
Brajan
Brajan 29.12.2016, 21:32
Większość nominacji jest po prostu żenująca.. "zebranie wiejskie w Krzywinie", " Zakończenie 'wiejskiej' ligi halowej w Widuchowej", "międzynarodowy mecz na poziomie b-klasy", " Byliśmy na meczu na hali w Szczecinie", kolejny już zresztą raz "Wiejska liga halowa" tyle że w Trzcińsku, "położenie stodoły przez strażaków"- bo to jedna ich akcja w roku. Nie ma ciekawszych wydarzeń w naszej gminie? Jako mieszkaniec Gminy Widuchowa wstydziłbym się gdyby ten plebiscyt wygrał artykuł "Pojechaliśmy ze wsi do miasta na mecz na hale i go obejrzeliśmy" Łał największe wydarzenie w Gminie Widuchowa. Mam swojego faworyta i mam nadzieje że się nie zawiodę bo bardzo poświęca się rozwojowi w naszej gminie. Pozdrawiam.

Pozostałe