Kierowca Audi był nietrzeźwy, prokuratura wszczęła śledztwo po wypadku niedaleko Granicznej

  • 21.12.2016, 19:23 (aktualizacja 21.12.2016, 19:32)
  • chojna24.pl
Kierowca Audi był nietrzeźwy, prokuratura wszczęła śledztwo po wypadku…
Jak informuje portal Chojna24, Prokurator Rejonowy w Gryfinie wszczął śledztwo w sprawie zaistniałego w dniu 15 grudnia, pomiędzy miejscowościami Chojna i Graniczna, wypadku drogowego, w wyniku którego doszło do zderzenia czołowego samochodów osobowych marki Audi i Volvo, wskutek którego śmierć poniósł kierujący samochodem marki Volvo, a kierujący samochodem marki Audi znajdował się w stanie nietrzeźwości 0,65 promila alkoholu we krwi, to jest o czyn z art. 177 § 2 kk w zw. z art. 178 § 1 kk. 

  Bezpośrednio po zdarzeniu, obaj kierujący pojazdami mężczyźni oraz pasażer samochodu marki Audi zostali przewiezieni do szpitala. Na skutek doznanych obrażeń kierujący samochodem Volvo zmarł w szpitalu w dniu 16 grudnia. Na miejscu zdarzenia prokurator przeprowadził oględziny. Śledztwo jest w toku. Powołano biegłego z zakresu ruchu drogowego w celu ustalenia przyczyny zdarzenia. 

Prokurator Okręgowy w Szczecinie do prowadzenia postępowania przygotowawczego w przedmiotowej sprawie wyznaczył Prokuraturę Rejonową Szczecin-Zachód w Szczecinie, z uwagi na osobę kierującego samochodem marki Audi – funkcjonariusza Komisariatu Policji w Chojnie. 

Prokurator Prokuratury Okręgowej
Małgorzata Wojciechowicz

Oficjalne komunikaty policji i straży pożarnej o wypadku pod Graniczną (wideo Chojna24)

   E-Widuchowa żywo interesuje się tym wypadkiem, gdyż osoby poszkodowane są związane miejscem zamieszkania oraz rodzinnie z Gminą Widuchowa. Wszelkie informacje publikuję na ten temat, aby uciąć plotki i spekulacje, które nie zawsze prawdziwe znajdują się w potocznym obiegu.

 

chojna24.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe