Gimnazjada * Hokeistki z ZS Widuchowa w finale wojewódzkim w Wierzchowie Pomorskim

  • 21.12.2016, 19:03 (aktualizacja 21.12.2016, 19:16)
  • Robert Wilk
Gimnazjada * Hokeistki z ZS Widuchowa w finale wojewódzkim w Wierzchowie…
19 grudnia 2016 r. w Wierzchowie odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju dziewcząt. Nasza reprezentacja drugi raz w historii szkoły wzięła udział w finale wojewódzkim.

   Turniej był rozgrywany w dwóch grupach po 4 zespoły. Nasz zespół przegrał w pierwszym meczu z gimnazjum z Dębna, 1:4. W drugim meczu dziewczęta przegrały z gimnazjum z Bierzwnika 0:4 i w ostatnim meczu przegrały z gimnazjum z Wierzchowa 0:6. Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła w województwie miejsca 5-8, co jest bardzo dobrym wynikiem. Wcześniej dziewczyny musiały przebrnąć trzy szczeble eliminacji: rejonowe, powiatowe i regionalne. Gratulujemy!

Skład: Marysia Nazar, Roksana Thiefs, Aleksandra Masztaler, Gabrysia Tobolska, Patrycja Jaworska, Łucja Jaworska, Oliwia Mourri, Natalia Szewczyk, Laura Kubicka, Zuzanna Jóźwiak. Trenerem i opiekunem była Marlena Błaż.

Robert Wilk

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe