ZS Widuchowa * Bądź współtwórcą publikacji o gminie Widuchowa!

  • 21.12.2016, 18:46 (aktualizacja 21.12.2016, 18:57)
  • Dominik Smulski
ZS Widuchowa * Bądź współtwórcą publikacji o gminie Widuchowa!
​​​​​​​Drogi mieszkańcu gminy Widuchowa! W nadchodzącym roku Widuchowa obchodzić będzie 670 lecie nadania praw miejskich. Z tej okazji nauczyciele Zespołu Szkół w Widuchowej zapraszają do wspólnej pracy nad  publikacją dotyczącą naszej gminy. Jest to niebywała okazja, aby podzielić się swoją wiedzą oraz ukazać piękno poszczególnych miejscowości i okolicy, którą zamieszkujemy.

Możesz nam pomóc:

- dostarczając ciekawe informacje o miejscowości lub miejscach na terenie gminy,

- użyczając zdjęcia, przedstawiające naszą gminę,

- opracowując mapę/ plan swojej miejscowości, ukazującej ją w oryginalny sposób.

Dla zainteresowanych ogłaszamy konkursy na:

  1. najciekawsze zdjęcie, przedstawiające miejscowość lub miejsce na terenie gminy Widuchowa*,
  2. mapę/ plan sytuacyjny miejscowości, przedstawiający ją w oryginalny sposób, z zaznaczeniem miejsc ciekawych pod względem historycznym, architektonicznym lub przyrodniczym. (Technika wykonania dowolna).**.

 

Autorzy najciekawszych zdjęć i map staną się współtworzącymi powyżej opisaną publikację.

* Zdjęcia wraz z krótkim opisem, można przesyłać w formie cyfrowej, w terminie do 20 stycznia 2017r. na adres [email protected]  z dopiskiem „Widuchowa-moja gmina”

** Mapy/ plany i informacje o gminie można dostarczyć do sekretariatu w Zespole Szkół w Widuchowej (w godz. 7-15) lub na adres [email protected]  w terminie do 20 stycznia 2017r.z dopiskiem „Widuchowa- moja gmina”.

Autorzy fotografii, planów sytuacyjnych i informacji wyrażają zgodę na wykorzystanie tychże informacji w publikacji i zgadzają się na ich ewentualne przetworzenie.

 

 

 

Dominik Smulski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe