Widuchowianka Julia Zawadzka zakwalifikowała się do Finału Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki ,, Dozwolone do lat 19"

  • 20.12.2016, 20:54 (aktualizacja 20.12.2016, 21:18)
  • Piotr Waydyk
Widuchowianka Julia Zawadzka zakwalifikowała się do Finału Ogólnopolskiego…
Wielki finał odbędzie się 18.03.2017 w Stargardzie. Do finału, który poprzedzony był eliminacjami, zakwalifikowani zostali soliści, duety i zespoły. Dzięki profesjonalnemu jury, m.in. z Akademii Sztuki w Szczecinie, wybrani zostali najlepsi z najlepszych. W trakcie Festiwalu wręczona zostanie nagroda Prezesa Polskiego Związku Chórów i Orkiestr. Trzymajmy mocno kciuki za Julię.

 Przypominamy, że Julia Zawadzka jest już laureatką m.in. festiwali "EYE" i "Zuzia", które cyklicznie co roku odbywają się w Widuchowej.

Piotr Waydyk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec powiatu
mieszkaniec powiatu 21.12.2016, 10:39
Brawo Julia obserwuje twoje poczynania artystyczne od początku , wiem że nie macie domu kultury w Widuchowej ale myślę że masz wsparcie w szkole i w we władzach gminy bo takie sukcesy jakie odnosisz zasługują na zauważenie. Może dom kultury w Gryfinie mógłby się tobą zainteresować. Powodzenia na drodze artystycznej.

Pozostałe