Oficjalne komunikaty policji i straży pożarnej o wypadku pod Graniczną (wideo Chojna24)

  • 18.12.2016, 08:40 (aktualizacja 18.12.2016, 08:58)
  • Piotr Waydyk
Oficjalne komunikaty policji i straży pożarnej o wypadku pod Graniczną…
W czwartek doszło koło miejscowości Graniczna w Gminie Widuchowa do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. O wypadku głośno było w naszej gminie. W wyniku odniesionych urazów zmarł jeden z kierowców. Warto więc jeszcze raz przytoczyć oficjalne komunikaty straży pożarnej i policji oraz ustalenia portalu Chojna24, aby rozwiać wszelkie plotki.

Oficjalny komunikat straży pożarnej:

    SK KP w Gryfinie kilka minut po godzinie 16:00 otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych koło miejscowości Graniczna. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w dwóch samochodach znajdują sie zakleszczeni kierowcy.  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanych przy użyciu sprzętu hydraulicznego , odłączeniu akumulatora, oświetleniu terenu i ewakuacji rannych z pojazdów do karetek pogotowia ratunkowego. Osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala. Droga podczas działań była zamknieta dla ruchu. W działaniach udział brały zastępy PSP i OSP, ZRM i Policja.

Oficjalny komunikat policji:

   W dniu 15 grudnia 2016 r na drodze krajowej K31 w rejonie miejscowości Graniczna doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Audi A4 kierowanego przez 41 letniego Ireneusza J. z samochodem marki Volvo kierowanego przez 51 letniego Sylwestra G.W wyniku odniesionych obrażeń kierujący samochodem marki Volvo zmarł w szpitalu.Drugi z kierujących z ciężkimi obrażeniami ciała oraz pasażer samochodu marki Audi 41 letni Paweł T. zostali przewiezieni karetkami do szpitala w Szczecinie.Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gryfinie

Ustalenia portalu Chojna 24:

  Zmarł jeden z uczestników wczorajszego wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 31 pomiędzy Chojną a miejscowością Graniczna. W czwartek 15 grudnia około godziny 16 na drodze pomiędzy Chojną a Graniczną doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów Siła uderzenia była tak duża, że części z obu aut były rozrzucone po całej drodze. Obaj kierowcy byli uwięzieni w pojazdach, strażacy musieli rozcinać auta aby ich uwolnić. Trzecią poszkodowaną osobą był pasażer Audi. Najciężej poszkodowany był kierowca Volvo, który śmigłowcem został przetransportowany do szpitala, niestety mężczyzna zmarł w szpitalu. Stan pozostałych dwóch poszkodowanych jest ciężki ale stabilny.chojna24

 

Piotr Waydyk

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mm
mm 18.12.2016, 11:08
Piotr dlaczego są usuwane komentarze że pan irek był pod wpływem alkoholu każdy o tym juz wie pewnie policja chce coś ukryć.
x
x 18.12.2016, 09:53
Graniczna nalezy do gminy Widuchowa?

Pozostałe