Widuchowa * Świąteczny Halowy Piłki Nożnej Młodzików 2005 o Puchar Wójta Gminy Widuchowa za nami (info i fotorelacja)

  • 19.12.2016, 06:33 (aktualizacja 19.12.2016 07:08)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa * Świąteczny Halowy Piłki Nożnej Młodzików 2005 o Puchar Wójta Gminy Widuchowa za nami (info i fotorelacja)
W sobotę w godz. 09.30 - 16.30 odbył się na hali sportowej Świąteczny Halowy Piłki Nożnej Młodzików 2005 o Puchar Wójta Gminy Widuchowa. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Po 7 godzinach okazało się, że najlepszym zespołem był Progres Gorzów, a najlepszym zawodnikiem wśród chłopców jest .... Emilia Szymczak z Żaków Dąbie.

Honorowy patronat: 

Jan Bednarek - Przezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej

Anna Kusy-Kłos - Wójt Gminy Widuchowa

Organizatorzy:

Klub Sportowy Łabędź Widuchowa przy współpracy z Zespołem Szkół w Widuchowej i Urzędem Gminy w Widuchowej

Sponsorzy:

Pizza.pl Gryfino, Gryfhurt Krzysztof Kłos,Sklep Spożywczy Stodołą w Widuchowej, Sklep Spożywczy Teresa Kurantowicz w Krzywinie

Patronat medialny:

e-widuchowa.pl

Obsługa turnieju:

Łukasz Karapulka jako główny organizator, Iza Karapulka wraz z kilkoma rodzicami oraz obsługa stolikowa w osobach Tomasz Kołasiewicz, Kamil Staszałek i niżej podpisany, obsługa sędziowska z ZKS przy ZZPN. 

 

Zobacz pełną listę nagrodzonych klikając w ten link

Wyniki  gier:

1. A. Progres Gorzów - Stal Szczecin                                            1:0 (Oliwier Siwozad)

2. B. Błękitni Stargard - Żaki Dąbie Szczecin                                  1:1 (Michał Krysiak - Norbert Rutkowski)

3. A. Pogoń Prawobrzeże Szczecin - Morzycko Moryń                    2:0  (Kamil Lachowski, Filip Juszczyk)

4. B. Akademia Piłkarska Champions Gryfino - Arkonia Szczecin     1:3 (Oliwier Mróz - Jakub Łuczak x 2, Dawid Kaczmarek)

5. A. Progres Gorzów - Łabędź Widuchowa                                     2:0 ( Eryk Rałowski x2)

6. B. Błękitni Stargard - Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin          2:1 (Olek Bulanowski, Bartek Makowski - Jakub Kempisty)

7. A. Pogoń Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin                         0:1 (Kacper Tomczuk)

8. B. Akademia Piłkarska Champions Gryfino - Żaki Dąbie Szczecin  0:2 (Miłosz Rój, Norbert Rutkowski)

9. A. Morzycko Moryń - Łabędź Widuchowa                                     2:1 (Szymon Grzelaczyk, Marcel Rębacz - Miłosz Gralak)

10. B. Arkonia Szczecin - Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin       2:0 (Dawid Kaczmarek, Jakub Łuczak)

11. A. Progres Gorzów - Pogoń Prawobrzeże Szczecin                     2:0 ( Oliwier Siwozad, samobójcza)

12. B. Błękitni Stargard - Akademia Piłkarska Champions Gryfino      2:0 (Bartosz Kruszewski, Filip Wawrzyniak)

13. A. Stal Szczecin - Łabędź Widuchowa                                        1:1 (Kacper Tomczuk- Filip Kurantowicz)

14. B. Żaki Dąbie Szczecin -  Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin  1:0  (Emilia Szymczak)

15. A. Progres Gorzów - Morzycko Moryń                                        3:0 ( Michał Czerwonko x2, Eryk Rałowski)

16. B. Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin                                      1:3 (Mikołaj Kobier - Dawid Kaczmarek, Kamil Wawrowski, Jan                                                                                                                 Leśniewski)

17. A. Łabędź Widuchowa - Pogoń Prawobrzeże Szczecin                0:0

18. B. Akademia MF Szczecin - AP Champions Gryfino                    2:0 (Kacper Mochol, Mateusz Kaczorek)

19. A. Stal Szczecin - Morzycko Moryń                                            2:0 (Jakub Fesio, Kacper Tomczuk)

20. B.  Żaki Dąbie Szczecin - Arkonia Szczecin                                1:0 (Emilia Szymczak)

 

Grupa A

1. Progres Gorzów                                        4      4-0-0      8-0     9

2. Stal Szczecin                                           4      2-1-1      4-2     7   

3. Pogoń Prawobrzeże Szczecin                    4      1-1-2      2-3     4 

4. Morzycko Moryń                                       4      1-0-3      2-8     3    

5. Łabędź Widuchowa                                   4      0-2-2      1-5     2

Grupa B

1. Żaki Dąbie Szczecin                                 4      3-1-0      5-1     10

2. Arkonia Szczecin                                      4      3-0-1      8-3      9 

3. Błękitni Stargard                                       4       2-1-1      6-5     7    

4. Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin         4      1-0-3      3-5     3

5. Akademia Piłkarska Champions Gryfino      4      0-0-4      1-9     0

Półfinały:

21. Progres Gorzów - Arkonia Szczecin                       3:1 (Eryk Rałowski, Kewin Wołoszczuk, Patry Józwa - Tymek Cyranka)                

22. Żaki Dąbie Szczecin - Stal Szczecin                      0:0  karne 1:2

 

O miejsca:

23. 9-10  Łabędź Widuchowa  - Akademia Piłkarska Champions Gryfino  2:0 (Tomasz Madej, Jakub Portuś)

24. 7-8    Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin - Morzycko Moryń          2:0 (Patryk Olszewski, Kacper Mochol)

25. 5-6    Pogoń Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard                     1:3 (Wojciech Zięba - Michał Krysiak, Bartosz Kruszewski, Olek Bulanowski)

26. 3-4    Arkonia Szczecin - Żaki Dąbie Szczecin                                  0:5 (Miłosz Rój x2, Emilia Szymczak, Brunon Sokołowski, Maciej Wieczorek)

27. finał: Progres Gorzów - Stal Szczecin                                              2:1 (Patryk Bednarczyk, Eryk Rałowski - Kacper Tomczuk)

Piotr Waydyk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe