Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej * SP Krzywin 3. miejsce w piłce ręcznej chłopców

  • 15.12.2016, 07:41 (aktualizacja 15.12.2016, 08:13)
  • Piotr Waydyk
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej * SP Krzywin 3. miejsce w piłce ręcznej…
We wtorek w hali sportowej przy ZS w Kołbaczu odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Wystartowało 6 reprezentacji szkolnych na 10 z gmin Widuchowa, Gryfino i Stare Czarnowo. Rewelacyjnie wypadli chłopcy z SP Krzywin, którzy zajęli bardzo wysokie 3. miejsce.

   Swoje starty chłopcy z Krzywina rozpoczęli od minimalnej porażki 6:8 z drużyną gospodarzy i - jak się okazało - późniejszym triumfatorem z Kołbacza. W drugim meczu po dramatycznym boju zremisowali z SP nr 1 Gryfino 7:7. W meczu o 3. miejsce pokonali wyraźnie 7:3 SP nr 3 Gryfino. Krzywińska drużyna wystąpiła w składzie: Krzysztof Nalborski, Filip Luby, Patryk Szynkowski, Tomasz Mucha, Jakub Mucha, Szymon Toporek, Hubert Jarząb i Dominik Bigus. 

    W turnieju brała też udział reprezentacja ZS Widuchowa, która po remisie 1:1 z SP nr 3 Gryfino oraz porażkach z ZS Gardno 1:8 i SP nr 1 Gryfino 3:6 została sklasyfikowana na 6. miejscu. 

   Ostateczna kolejność:

1 - ZS Kołbacz (6:4 z Gardnem w finale)

2 - ZS Gardno

3 - SP Krzywin

4 - SP nr 3 Gryfino

5 - SP nr 1 Gryfino

6 - ZS Widuchowa

    W turnieju nie wzięły udziału: SP nr 2 Gryfino, SP Radziszewo, SP Żabnica i ZS Chwarstnica. ZS Kołbacz pod opieką trenera Daiusza Śrudki w przyszłym tygodniu zagra w powiatowym "final four". W piątek w hali ZS Gryfino przy ul. Iwaszkiewicza w Gryfinie zagrają dziewczęta. Swój udział zgłosiły SP nr 3 Gryfino, SP nr 1 Gryfino oraz nasze SP Krzywin i ZS Widuchowa. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe