Policja o ogólnopolskiej akcji „Twoje światła-Twoje bezpieczeństwo". Możesz skorzystać z bezzpłatnego ustawienia świateł w samochodzie

  • 15.12.2016, 07:11
  • Bogumił Prostak
Policja o ogólnopolskiej akcji „Twoje światła-Twoje bezpieczeństwo". Możesz…
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Twoje światła-Twoje bezpieczeństwo". Udział w kampanii zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz stacje zrzeszone w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów.

   W ramach kampanii w dniach od 10 do 21 grudnia 2016 r w godz.10.00-16.00 na stacji kontroli pojazdów w Gryfinie przy ul. Żołnierzy Wyklętych/ przy Pogotowiu Ratunkowym/ można dokonać bezpłatnego ustawienia świateł w samochodzie.

    Policja prosi o wyrozumiałość osoby, które będą chciały ustawić bezpłatnie światła gdy w pierwszej kolejności będą obsługiwani kierowcy dokonujący w tym czasie przeglądu technicznego.

    Apelujemy o skorzystanie z możliwości bezpłatnego ustawienia świateł.O ile pamiętamy, że trzeba wytrzeć reflektory, jak są brudne i wymienić żarówki, jak się przepalą, to nie pamiętamy, że trzeba ustawić światła pod odpowiednim kątem. W okresie jesienno-zimowym często przez złe ustawienie świateł oślepiamy innych uczestników ruchu drogowego, a pieszych dostrzegamy dopiero w ostatniej chwili.

 

oficer prasowy

asp.sztab.Bogumił Prostak

Bogumił Prostak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe