Widuchowa Cup * W sobotę wielkie piłkarskie święto. Czołówka wojewódzka 11-latków zagra w Widuchowej. Tego nie możesz przegapić

  • 14.12.2016, 09:54
  • Piotr Waydyk
Widuchowa Cup * W sobotę wielkie piłkarskie święto. Czołówka wojewódzka…
10 czołowych drużyn 11-latków z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego zagra w najbliższą sobotę w hali Zespołu Szkół w Widuchowej w halowym turnieju piłki nożnej.

      Gwarantowany wysoki poziom turnieju. Patronat honorowy nad turniejem objęli Prezes ZZPN Jan Bednarek oraz Wójt Gminy Widuchowa Anna Kusy- Kłos, a medialny e-widuchowa oraz ono24.info. 
      Sponsorami i partnerami turnieju ą PizzaPl Gryfino, Gryfhurt Krzysztof Kłos, STODOŁA Sklep spożywczy Widuchowa, Sklep spożywczy Teresa Kurantowicz Krzywin oraz Urząd Gminy Widuchowa i Zespół Szkół w Widuchowej.
       Podczas imprezy czynna będzie stoisko z ciastem, kawą i herbatą.


Zapraszam serdecznie,
Łukasz Karapulka

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe