Nawodna * VII miejsce Łabędzia w starszej kategorii w Małej Olimpiadzie Piłkarskiej

  • 11.12.2016, 20:26 (aktualizacja 11.12.2016, 20:45)
  • Piotr Waydyk
Nawodna * VII miejsce Łabędzia w starszej kategorii w Małej Olimpiadzie…
10 grudnia na hali sportowej w Nawodnej podczas Małej Olimpiady Piłkarskiej grali nie tylko chłopcy w kategorii szkół podstawowych. Po n ich swoje zmagania mieli starci chłopcy w wieku szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tu w gronie 10 drużyn udział wzięły połączone siły trampkarzy i juniorów Łabędzia pod opieką trenera Roberta Wilka.

   Informacja trenera Roberta Wilka:   

     Rozgrywki podzielone zostały na dwie grupy A i B po 5 zespołów.  Reprezentacja naszego gimnazjum, najmłodsza w turnieju rywalizowała w grupie A z zespołami All Stars, Iskra Banie I, Morzycko Moryń i RTF. W grupie B rywalizowały: Dzierzba, Iskra Banie II, Odra Chojna, Piast Piaseczno i Orzeł Trzcińsko Zdrój. Nasz zespół uzyskał w swojej grupie wyniki: 1:3 z RTF, 0:0 z Morzyckiem Moryń, 0:1 z Iskrą Banie I i 3:1 z All Stars. W grupie A reprezentacja Widuchowej zajęła III miejsce i zagrała z III zespołem z grupy B Iskrą Banie II o miejsca VII-VIII. Nasz zespół pewnie wygrał 4:2 i zajął w turnieju dobre VII miejsce. W finale Piast Piaseczno pokonał w rzutach karnych 3:1 Morzycko Moryń. Chłopcy rywalizowali z zespołami ze szkół gimnazjalnych i ponagimnazjalnych, czyli z chłopcami o rok, dwa i trzy lata starszymi od siebie. Zespół wystąpił w składzie: Kacper Szyszłow, Marek Glanert, Wiktor Grzeszczak, Konrad Woźniak, Paweł Oszczyk, Jakub Luby, Adrian Czernecki, Arek Czernecki. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe