Nawodna * Łabędź drugie, a Krzywin trzecie w Małej Olimpiadzie Piłkarskiej dla dzieci

  • 11.12.2016, 11:23 (aktualizacja 11.12.2016, 12:01)
  • Piotr Waydyk
Nawodna * Łabędź drugie, a Krzywin trzecie w Małej Olimpiadzie Piłkarskiej…
W sobotę na sali gimnastycznej w Nawodnej rywalizowało 7 drużyn w "Małej Olimpiadzie Piłkarskiej" dla dzieci i młodzieży. Wśród nich w kategorii szkół podstawowych 2 zespoły z Gminy Widuchowa: Łabędź i Krzywin. Oba spisały się bardzo dobrze, gdyż Łabędź zdobył drugie, a Krzywin trzecie miejsce, uznając jedynie wyższość gości z niemieckiego Schwedt, natomiast w pokonanym polu pozostawiając ekipy gospodarzy i z Mieszkowic.

   Nie obyło się jeszcze bez nagród i wyróżnień indywidualnych. Co prawda - tytuł króla strzelców pojechał do Schwedt, to jednak najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Tomek Mucha z Krzywina, a najlepszym bramkarzem Bartek Augustyniak z Łabędzia.

 Organizatorami turnieju byli animatorzy orlika z Chojny, Arkadiusz Łągiewczyk i Grzegorz Michasiuk, którzy za pośrednictwem  Zachodniopomorskiego  Związku TKKF uzyskali dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

   Wyniki Łabędzia: Mieszko I 2:0( Miłosz Gralak, Filip Szyszłow), Mieszko III 6:0 (Mateusz Kocyk 3x, Miłosz Gralak, Filip Szyszłow, Filip Kurantowicz),  Krzywin 3:2 (Mateusz Kocyk 2x, Filip Szyszłow), Schwedt 0:4, Nawodna 3:0 (Mateusz Kocyk 3x), Mieszko II 13:0 (Mateusz Kocyk 5x, Kamil Majewski 3x, Kuba Portuś 2x, Filip Szyszłow 2x, Tomek Madej).

   Skład Łabędzia Widuchowa: Bartek Augustyniak, Tomek Madej, Miłosz Gralak, Kuba Portuś, Mateusz Kocyk, Filip Szyszłow, Filip Kurantowicz, Kamil Majewski

   Trenerem i opiekunem Łabędzia jest Łukasz Karapulka.

   Wyniki Krzywina:  7:0 Mieszkowice II (bramki (Dominik Bigus 3, Tomasz Mucha 3, Szymon Toporek i Filip Luby po 1),  3:1 Mieszkowice I (Tomasz Mucha. Filip Luby i Dominik Bigus po 1), 2:3 Łabędź (Dominik Bigus obie),  10:3 Mieszkowice III (Filip Luby 5, Tomasz Mucha 5), 1:3 Schwedt (Bogus), 6:0 Nawodna ( Tomasz Mucha 3), Szymon Toporaek, Dominik Bigus i Filip Luby po 1).

   Skład Krzywina: Aleksander Luby, Filip Luby, Toporek Szymon, Hubert Jarząb, Damian Wośkowski, Tomasz Mucha, Dominik Bigus. 

  Opiekunem drużyny z Krzywina podczas turnieju był Paweł Mucha, zawodnik LUKS-u Krzywin. Na co dzień chłopcy uczą się w krzywińskiej podstawówce. 

 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe