Widuchowa nadal wsią, czy miastem? Link do audycji w Polskim Radiu Szczecin

  • 08.12.2016, 22:29 (aktualizacja 08.12.2016, 23:28)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa nadal wsią, czy miastem? Link do audycji w Polskim Radiu Szczecin
Od kilku dni na łamach prasy lokalnej rozgorzał temat nadania praw miejskich Widuchowej. Początkowo lokalny pomysł z czasem zamienił się w burzę medialną. Tematem zainteresowało się Polskie Radio Szczecin, które dziś około 21.30 nadało audycję na żywo z udziałem m.in wójta Anny Kusy-Kłos i sołtysa Janusza Wełpy.

Oto link do tej audycji. Samo ponad 21- minutowe nagranie też tam się znajduje. Polecam odsłuchanie, komu nie udało się na żywo.

Mieszkańcy Widuchowej chcą żyć w mieście [ROZMOWA]

Weź udział także w poniższej ankiecie!

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wierzbicka
wierzbicka 14.12.2016, 21:10
Juz ponad40lat nie mieszkam w Widuchowej ale pamietam ze bylo czysto i mili ludzie .Pozdrawiam
Piotr Waydyk
Piotr Waydyk 13.12.2016, 15:24
Proszę pamiętać, że w sieci nikt nie jest anonimowy i każdy może dochodzić swoich dóbr osobistych, jeśli czuje sie pomawiany. Na moim portalu wszystkie komentarze czekają na akceptację. Niestety niektóre komentarze nie nadają się w całości do publikacji, stąd jeśli będą tylko pomówieniem, będą moderowane. Uchroni to autorów przed nieprzyjemnościami. Zachęcam do merytorycznych komentarzy. To nie jest takie trudne. Pozdrawiam
Do anonimowego z Lubicza
Do anonimowego z Lubicza 13.12.2016, 12:48
(...........) niech się raczej zajmie się swoją (...........) a nie wtrynia się w (..................)
Piotr Waydyk
Piotr Waydyk 13.12.2016, 08:49
Witam! Staram si,ę dotrzeć do wszystkich informacji na temat Gminy Widuchowa. nie pomijam niczego. Proszę także o podsyłanie linków i oraz porzucanie gotowych artykułów. Niestety nie daje gwarancji, że opublikuję dany materiał, jeśli nie znam jego autora. Moge natomiast zagwarantować anonimowość autorowi i danymi do wiadomości redakcji. Pozdrawiam
na  razie anonimiwy, a później zobaczymy
na razie anonimiwy, a później zobaczymy 12.12.2016, 14:29
Zauważam fakt, że jeżeli są artykuły nie tylko z tego portalu, ale również (konkurencyjnych) czy innych, zwał to jak zwał i dotyczą spraw pozytywnych dla gminy, to jest milczenie. Gdyby było coś niedobrego dla Pani Wójt to od razu byłaby nagonka i lawina komentarzy. Warto zastanowić się czy warto bzdety pisać. Fejtować to można w Lubiczu, ale z umiarem, według wiary i tradycji.

Pozostałe