Widuchowa jedzie na narty do Włoch z firmą MIXTURA (dobre ceny!)

  • 06.12.2016, 14:43 (aktualizacja 06.12.2016, 15:09)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa jedzie na narty do Włoch z firmą MIXTURA (dobre ceny!)
Narty we Włoszech z MIXTURA to najlepszy prezent jaki możesz zrobić swoim dzieciom na ferie zimowe 2017. Dla najmłodszych narciarskie przedszkole z polskimi instruktorami, dla starszych snowboard, czyli najmodniejsza jazda na desce. Dzieci pod opieką profesjonalnej kadry i Rodzice w końcu mają czas tylko dla siebie. Narty, basen i sauna w hotelu, smaczna włoska kuchnia. Sprawdź teraz termin wyjazdu i rezerwuj narty we Włoszech dla Twojej rodzinki

MIXTURA to uśmiechnięci instruktorzy narciarstwa, animatorzy zabaw na śniegu, trenerzy snowboard czyli ekipa, która sprawi że ferie 2017 będą dla Twoich dzieci niezapomnianą przygodą na pięknych włoskich stokach. Sprawdziliśmy i wybraliśmy dla Was najlepsze hotele z rodzinną atmosferą, kameralne ale komfortowe miejsca na wypoczynek, zabawę i naukę jazdy na nartach. Będzie pyszne włoskie jedzenie! Basen i sauna wieczorem. Jednym słowem wszystko czego dzieci potrzebują po pracowitym semestrze w szkole. Za takie dobre oceny nagroda od rodziców - zimowa przygoda we Włoszech.

Już nie musisz szukać opinii w internecie, MIXTURA od lat organizuje wyjazdy na narty dla dzieci i młodzieży, wiemy jak dojechać i gdzie spać po drodze, skąd wypożyczyć sprzęt, znamy właścicieli hoteli i pensjonatów, szukamy promocyjnych cen na skipasy - dzięki nam nie przepłacasz i nie kupujesz wyjazdu w ciemno.

MIXTURA pozdrawia narciarzy z Elbląga i okolic oraz wszystkich planujących zarazić swoje dzieci jazdą na nartach. Z nami maluchy szybko opanują zjazdy na oślej łączce i w kolejnym sezonie pojadą jeszcze dalej. Starsze dzieciaki namówimy na opanowanie deski, snowboard będzie ich nowym hobby na następne lata. Instruktorzy MIXTURA prowadzą podczas wyjazdów Narciarskie Przedszkole, Szkółkę Narciarską oraz indywidualne lekcje jazdy na desce.

Pora sprawdzić ceny i terminy wyjazdów:

Włochy - Livigno - Hotel Pare - wyjazd 9 grudnia 2016

Włochy - Livigno - Lux Apartamenty - wyjazd 9 grudnia 2016

Włochy - Vason - Alpine Mugon*** - wyjazd 13 i 20 stycznia 2017

Włochy - Vason - Dolomiti Chalet Family Hotel*** - wyjazd 13 i 20 stycznia 2017

Włochy - Pinzolo - Hotel Collini*** - wyjazd 20 stycznia 2017

Włochy - Molina di Femme - Hotel Ancora*** Superior - wyjazd 10 lutego 2017

Włochy - Ponte di Legno - Palace Pontedilegno Resort - wyjazd 24 marca 2017
 

Szkoła Narciarska MIXTURA
ul. Marynarki Polskiej 138A/50
80-865 Gdańsk
e-mail: [email protected]
tel: 730 188 017
tel: 667 522 555
www.mixtura.pl

Artykuł Sponsorowany

Piotr Waydyk

Podziel się:Pozostałe