Orlik Krzywin * Turniej mini-siatkówki "jedynek" chłopców rozstrzygnięty (info, foto i wideorelacja)

  • 05.12.2016, 08:32 (aktualizacja 05.12.2016, 09:24)
  • Piotr Waydyk
Orlik Krzywin * Turniej mini-siatkówki "jedynek" chłopców rozstrzygnięty…
W sobotę na sali gminastycznej w Krzywinie odbył się pierwszy z całego cyklu turniejów mini-siatkówki o Puchar Wójta Gminy Widuchowa. Tym razem zmagali się w rywalizacji sportowej w kategorii "jedynek" chłopcy urodzeni w 2006 roku i młodsi. Z kompletem zwycięstw zwyciężyl Marcel Szpilski z Chojny, przed Miłoszem Gralakiem i Kamilem Ryżem (obaj z Krzywina).

  Dalsze miejsca zajęli Kacper Różycki (Chojna), Gracjan Wośkowski (Krzywin), Miłosz Żmuda-Trzebiatowski (Chojna) i Maciej Zygmański (Krzywin). Poza konkursem grała 8-letnia Basia Grejman, młodsza siostra reprezentantki Polski Anny Grejman, która imponowała wielkimi umiejętnościami. Gdyby Była sklasyfikowana, zajęłaby 2. miejsce wśród chłopców o dwa lata starszych. 

  Mecze sędziowali starsi koleżanki i koledzy z miejscowej sekcji siatkówki, która działa od początku kwietnia b.r. : Martyna Zygadlik, Marcelina Smolak, Weronika Nowicka, Asia Sroka, Wiktoria Czerwionka i Patryk Szynkowski. 

  Organizatorem zawodów byli: Urząd Gminy w Widuchowej, rodzice dzieci ze szkółki siatkarskiej przy orliku w Krzywinie, animatorzy orlika w Krzywinie Dariusz Szymorek i Piotr Waydyk oraz portal internetowy e-widuchowa.pl. 

  W najbliższą sobotę rywalizować będą "czwórki" dziewcząt ur. 2004 i młodsze. Dotychczas zgłosiło się i potwierdziło swój udział 8 drużyn: Chemik Police, SP nr 39 Szczecin (dwie ekipy), UKS ,,Orliki" przy SP 74 Szczecin (dwie ekipy), SP Stołeczna, Lider Chojna i Orlik Krzywin (2 ekipy). Maksymalna pojemność turnieju to 10 zespołów. Emocji z pewnością nie zabraknie, a poziom sportowy prezentowany przez niektóre ekipy dziewczyn "wojewódzki". 

  Treningi sekcji siatkarskiej w Krzywinie odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 18.00 - 20.00. Zapraszamy chętne utalentowane dzieci nie tylko z obwodu krzywińskiej szkoły. 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe