Praca w Urzędzie Gminy * Wójt organizuje konkurs na dwa stanowiska urzędnicze. Rozstrzygnięcie po 6 grudnia.

  • 27.11.2016, 18:37 (aktualizacja 27.11.2016, 19:00)
  • Piotr Waydyk
Praca w Urzędzie Gminy * Wójt organizuje konkurs na dwa stanowiska urzędnicze.…
25 listopada (piątek) na BIP Widuchowa pojawiły dwa ogłoszenia związane z naborem na wolne stanowiska urzędnicze. W ramach organizowanych konkursów poszukiwani będą Inspektor w Referacie Inwestycji, Strategii i Rozwoju oraz młodszy księgowy.

 Wyższe wymagania dotyczą stanowiska inspektora, gdyż tam wymagany jest m.in. trzyletni staż pracy na stanowisku urzędniczym. Takich wymagań nie stawia się już w przypadku młodszego księgowego, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoich sił spróbował ktoś młody po studiach lub po ukończeniu szkoły średniej lub pomaturalnej. Szczegółowe informacje o naborze zainteresowani znajdą na BIP-ie. Chętni mogą składać swoje dokumenty do dnia 6 grudnia br. do godz. 10.00. 

 Nie tak dawno pisałem o wynikach konkursu na kierownicze stanowisko w Urzędzie Gminy w artykule Urząd Gminy * Wkrótce zmiana na ważnym stanowsku urzędniczym. Dorota Koleda za Annę Sobczyńską

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe