Gminne Przedszkole * Uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka"

  • 23.11.2016, 08:31
  • Anna Sojka-Durejko
Gminne Przedszkole * Uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka"
W dniach 16,17,18  listopada 2016 roku w Gminnym Przedszkolu w Widuchowej odbyła się uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. W uroczystości wzięły udział grupy: Smerfów, Pszczółek, Biedronek i Żabek.

     Dzieci zaprezentowały rodzicom wiersze, piosenki i tańce, których nauczyły się do tej pory w swoich grupach. Następnie dzieci złożyły ślubowanie, a Dyrektor Pani  Barbara Szczawik dokonała aktu pasowania „magicznym ołówkiem”. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki ufundowane przez Radę Rodziców. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku.  Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za liczny udział w uroczystości Pasowania na Przedszkolaka i wspólną zabawę oraz za przygotowanie smacznego poczęstunku.

Anna Sojka-Durejko

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe