Zakończył się ostatni piłkarski weekend przed przerwą zimową * Po dwóch sobotnich zwycięstwach Łabędzia i Pro-Teamu, przyszły dwie niedzielne porażki LUKS-u i Czarnych

• 20.11.2016, 15:34 (aktualizacja 20.11.2016 18:28)
  • Piotr Waydyk
  Zakończył się  ostatni piłkarski weekend przed przerwą zimową * Po dwóch sobotnich zwycięstwach Łabędzia i Pro-Teamu, przyszły dwie niedzielne porażki LUKS-u i Czarnych
LUKS Krzywin stawił sie liderowi na boisku w Lisim Polu. Niestety przegrał po walce 1:3. Zabrakło po trosze umiejętności, szczęścia, skuteczności i determinacji. Zdecydowanie gorzej spisali się Czarni Czarnówko, którzy łatwo 1:6 ulegli u siebie Iskrze Banie.

Łabędź zakończył więc rundę jesienną na piątym miejscu, najwyżej ze wszystkich drużyn z Gminy Widuchowa. Pozostałe trzy nasze ekipy na wiosnę będzie czekał bój o utrzymanie w A-klasie. W zdecydowanie najgorszej sytuacji znajdują się Czarni Czarnówko.

O wczorajszych meczach czytaj:

A-klasa * Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 1:4 (1:1). Zabójczo skuteczna druga połowa. Najlepsza…

oraz

A-klasa * Chrobry Lisie Pole - Pro-Team Żarczyn 1:2 (0:1). Żarczynianie wykorzystali osłabienie kadrowe…