Trwa piłkarski weekend* Wspaniała druga połowa Łabędzia. Pro-Team niespodziewanie wygrał w Lisim Polu

• 19.11.2016, 17:06 (aktualizacja 19.11.2016 17:40)
  • Piotr Waydyk
To była wspaniała sobota naszych drużyn. Łabędź Widuchowa zagrał wyśmienitą drugą połowę w meczu na szczycie w Witnicy i wygrał 4:1. Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobrze, ale na miano zawodnika meczu na pewno zasłużył Leszek Stemski, autor dwóch goli i jednej asysty. Wynik tego meczu sprawił, że mistrzem jesieni został Czcibor Cedynia, który jutro zmierzy sie w Lisim Polu z LUKS-em Krzywin.

Do sporej niespodzianki doszło w Lisim Polu. Żarczyński Pro-Team pokonał Chrobrego 2:1 po golach Kuby Leśniaka i Darka Obały.

Jutro kolejne mecze. Czytaj też Zapowiedź piłkarskiego weekendu * W Witnicy najlepsza ofensywa kontra najlepsza defensywa. Lider z…