Zapowiedź piłkarskiego weekendu * W Witnicy najlepsza ofensywa kontra najlepsza defensywa. Lider z Cedyni ściągnie do Lisiego Pola, tymczasowego centrum piłkarskiego Gminy Widuchowa

  • 19.11.2016, 09:24 (aktualizacja 19.11.2016, 09:53)
  • Piotr Waydyk
Zapowiedź piłkarskiego weekendu * W Witnicy najlepsza ofensywa kontra… Piotr Waydyk
Dziś i jutro odbędzie się ostatnia kolejka A-klasy przed przerwą zimową. W sobotę równolegle o 14.00 zagrają Pro-Team Żarczyn oraz Łabędź Widuchowa. W niedzielę możemy obejrzeć grających jako gospodarze LUKS Krzywin i Czarnych Czarnówko.

   Żarczynianie tym razem na gościnnym boisku w Lisim Polu wystąpią w roli gości. Ich przeciwnikiem będzie miejscowy Chrobry, który w zeszłą niedzielę sprawił ogromną niespodziankę w Widuchowej (czyt. Przykra niespodzianka w Widuchowej. Nieskuteczny Łabędź uległ przeciętnemu Chrobremu ). Biorąc pod uwagę ostatnio prezentowaną formę, każdy punkt Pro-Teamu należy uznać za sukces (czyt. Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna 0:5 (0:2). Żarczynianie bezlitośnie wypunktowani! ).

   Widuchowian czeka niezwykle ciężkie zadanie w postaci wyjazdu na gorący teren w Witnicy. Ten mecz należy określić jako konfrontację najlepszej ofensywy z najlepszą defensywą. Czy stać jednak na dobry wynik Łabędzia, który złapał lekką zadyszkę w końcówce rundy? Optymistyczne jest to, że widuchowianie jeszcze nie przegrali na wyjeździe w tej rundzie. I oby podtrzymali tę passę.

   W niedzielę, również w Lisim Polu, LUKS w samo południe podejmie lidera tabeli z Cedyni. Urwanie punktów Czciborowi na pewno będzie na rękę Łabędziowi i całej grupy pościgowej. Czy LUKS zmontuje jakąkolwiek ławkę rezerwowych? Z tym ostatnio było bardzo ciężko. Od tego może zależeć, czy powstrzyma lidera. Na wiosnę udała się ta sztuka w Krzywinie (było 2:2). 

   Opromienieni sukcesem w Klępiczu, Czarni Czarnówko spróbują powalczyć o w miarę spokojną zimę w meczu z Baniami. Iskra, niedawny lider, wyraźnie znajduje się w dołku. Czy jednak Czarnych będzie stać na zapunktowanie?

   Wszystkie drużyny młodzieżowe już zapadły wcześniej w sen zimowy.

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe