BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA DOROSŁYCH - NABÓR DO PROJEKTU

  • 14.11.2016, 22:52 (aktualizacja 14.11.2016, 23:00)
  • Piotr Waydyk
BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA DOROSŁYCH - NABÓR DO PROJEKTU
"Nowe kompetencje - nowe szanse" to projekt nieodpłatnych szkoleń komputerowych i językowych finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, do udziału w którym zaprasza Wójt Gminy Widuchowa wraz z Centrum Nauczania Języków Obcych "EDUKACJA" w Krakowie.

  Projekt jest skierowany do osób dorosłych, a w szczególności do osób w wieku 50 lat i więcej, osób o niskich kwalifikacjach tj. z wykształceniem nie wyższym  niż średnie, a także do osób niepełnosprawnych (posiadających orzeczenie o niepełnosprawności).

     Zgłoszenia do projektu przyjmowane będą do 30 listopada 2016 r. w sekretariacie Zespołu Szkół w Widuchowej oraz w sekretariacie Urzędu Gminy Widuchowa. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest złożenie wypełnionej ankiety. Druki Regulaminu rekrutacji i Ankiety rekrutacyjnej dostępne będa w sekretariacie ZS i sekretariacie Urzędu Gminy.

Do wyboru proponowane są następujące kursy:
- kurs języka angielskiego (120 godzin).
- kurs języka niemeickiego (120 godzin),
- kurs komputerowy (120) godzin.

Szczegółowych informacji udzieli przedstawiciel CNJA Pan Krzysztof Koeller - tel. 602 640 476.

Druki można pobrać także z naszej strony internetowej:

Regulamin rekrutacji
Ankieta rekrutacyjna

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe