W Urzędzie Wojewódzkim o reformie oświaty z udziałem wicewojewody i kuratorów oświaty

  • 13.11.2016, 18:52 (aktualizacja 13.11.2016, 19:11)
  • Piotr Waydyk
W Urzędzie Wojewódzkim o reformie oświaty z udziałem wicewojewody i kuratorów…
Reforma edukacji i harmonogram zaplanowanych w szkole zmian – to temat briefingu, który w czwartek odbył się w ZUW z udziałem wicewojewody zachodniopomorskiego Marka Subocza oraz kurator oświaty Magdaleny Zarębskiej-Kuleszy. W spotkaniu z dziennikarzami udział wzięli także wicekuratorzy Robert Stępień i Jerzy Sołtysiak.

     Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczęło kampanię informacyjna „Dobra szkoła”. Informacje o reformie systemu oświaty, która ma zostać wdrożona 1 września 2017 roku, mają dotrzeć do wszystkich zainteresowanych – zarówno rodziców uczniów, nauczycieli, jak i samorządowców.

     - Planujemy szereg spotkań w terenie i szerokie informowanie o planowanej reformie – zapowiedział podczas konferencji wicewojewoda Marek Subocz – Szczegółowy harmonogram powstanie w przyszłym tygodniu, a spotkania w powiatach i gminach rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

   Informacje o etapach reformy i zaplanowanych zmianach znajdują się na stronach internetowych: www.men.gov.pl lub  www.reformaedukacji.men.gov.pl

    Dodatkowo Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty uruchomiło specjalny adres mailowy [email protected], pod który można kierować pytania dotyczące reformy. Zamieszczamy również do pobrania materiały informacyjne przygotowane przez MEN.

źródło: zachodniopomorski urząd wojewódzki

 

Więcej o założeniach planowanej reformy przeczytasz pod:
 

Reforma edukacji - informacja o zmianach

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe