ZS Widuchowa * "Spotkanie Pokoleń" w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości (info, foto i wideorelacja)

  • 11.11.2016, 12:39 (aktualizacja 12.11.2016, 10:45)
  • Piotr Waydyk
ZS Widuchowa * "Spotkanie Pokoleń" w ramach obchodów Narodowego Święta…
Dziś w Zespole Szkół w Widuchowej miało miejsce SPOTKANIE POKOLEŃ z okazji „Narodowego Święta Niepodległości”. Oficjalne rozpoczęcie uroczystości nastąpiło tuż po godz. 16.00.  Zobaczyliśmy program artystyczny jako montaż słowno-muzyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół  w Widuchowej. Jednak największy aplauz wywołał  inauguracyjny występ dziecięcego zespołu folklorystycznego z Gminy Widuchowa, który ćwiczy pod okiem Jolanty Berowskiej dopiero nieco ponad miesiąc.

     Całość uzupełniła wystawa starych fotografii z historii Gminy Widuchowa oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, najmłodszych uczestników z najstarszymi. Nastąpiło też uroczyste przekazanie sztandaru związku sybiraków dla Wójta Gminy Widuchowa.

     Całość imprezy została nagrana i jest już dostępna poniżej w trzech częściach. Zapraszam!

Film nr 1: 

Film nr 2:

Film nr 3:

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe