Krzywin * Trwa wydzielanie sali wiejskiej od łącznika sali gimnastycznej

  • 11.11.2016, 10:47
  • Piotr Waydyk
Krzywin * Trwa wydzielanie sali wiejskiej od łącznika sali gimnastycznej…
Od poniedziałku trwają prace na łączniku sali gimnastycznej w Krzywinie, polegające na oddzieleniu sali wiejskiej od reszty szkoły. Część łącznika, w tym schody na drugą kondygnację, sala wiejska oraz jej zaplecze socjalne otrzymają osobne wejście z zewnątrz. Będa także dodatkowe drzwi od szkoły.

  Jedynym mankamentem jest brak osobnego wejścia na balkon sali gimnastycznej, która jest integralna częścią szkoły. Ale to jak na razie nie jest problemem. Wykonawca zgodnie z umową ma czas do 15 grudnia. W tym terminie musi wykonać wszystkie prace. Koszt całego zadania to niespełna 20 tys. zł. Radni te pieniądze przeznaczyli przy okazji uchwały zmieniającej budżet podczas XIV Sesji Rady Gminy w dniu 26 września. Oto ten moment.

   Wcześniej to zadanie nie było ujęte w budżecie. Batalia o taki stan jak obecnie, zakończona ostatecznym kompromisem wszystkich zainteresowanych stron, toczyła się od sławnego zebrania wiejskiego w dniu 15 stycznia br.(), a więc już po przyjęciu budżetu na ten rok. 

Piotr Waydyk

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe