Jogoda Leśniak z Krzywina stypendystką Rady Powiatu Gryfińskiego

  • 10.11.2016, 08:21
  • Piotr Waydyk
Jogoda Leśniak z Krzywina stypendystką Rady Powiatu Gryfińskiego
Pochodząca z Krzywina, Jagoda Leśniak, niedawno została stypendystka Rady Powiatu Gryfińskiego. Dodam, że jest absolwentką Szkoły Podstawowej w Krzywinie i Zespołu Szkół w Widuchowej. Uroczyste wręczenie stypendium odbyło się w Starostwie Powiatowym podczas Sesji Rady Powiatu. Gratulujemy!

Oficjalne uzasadnienie:

    Jagoda Leśniak to zdolna, zdyscyplinowana uczennica III klasy Technikum Zawodowego w zawodzie technik ekonomista w ZSP nr 2 w Gryfinie. Jest przykładem wzorowego traktowania obowiązków szkolnych. Posiada wyjątkowe umiejętności interpersonalne – sprawnie negocjuje, pomaga rozwiązywać konflikty w grupie, wspiera pracę zespołową w klasie i wpływa na pozytywne relacje wśród uczniów. Jest optymistycznie nastawiona do świata. Nie boi się wyzwań i zawsze stara się osiągnąć wyznaczone cele. Swoją przyszłość wiąże z logistyką, którą chce studiować zaraz po ukończeniu szkoły średniej. Średnia ocen to 5,00.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe