Powiat Gryfiński * Paweł Wróbel laureatem tegorocznego Bociana w kategorii kultura (info i wideorelacja)

  • 09.11.2016, 17:54 (aktualizacja 09.11.2016, 20:33)
  • Piotr Waydyk
Powiat Gryfiński * Paweł Wróbel laureatem tegorocznego Bociana w kategorii…
Laureatem 11. edycji Bociana, czyli „Nagrody starosty gryfińskiego za promocję powiatu” w kategorii kultura został Paweł Wróbel, nauczyciel Zespołu Szkół w Widuchowej. Nagrodę otrzymał dziś podczas popołudniowej uroczystej Sesji Rady Powiatu z okazji Święta Niepodległości. Paweł Wróbel w przeszłości był już 4 razy nominowany, ale statuetkę i nagrodę pieniężną otrzymał pierwszy raz. Serdeczne gratulacje!

   Oprócz niego nominowani byli Kapela Ludowa Wełtynianka i Zakładowa Orkiestra Dęta przy Zespole Elektrowni Dolna Odra. 

       Przewodniczacym kapituły jest jest członek zarządu powiatu Henryk Kaczmar, reprezentujący w tym gremium starostę gryfińskiego, a w jej skład wchodzą Roman Michalski, Przewodniczący Rady Powiatu, przedstawiciele lokalnej prasy oraz Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki.

        Inni zgłoszeni z Gminy Widuchowa w pozostałych kategoriach, tj. Michał Gadowski (sport) oraz Stowrzyszenie Nadodrzańskie Klimaty (inicjatywa społeczna), nie znaleźli się wśród nominowanych.

      Ostatnie wielkie przedsięwzięcie Pawła Wróbla możesz zobaczyć wchodząc pod: 

Widuchowa * Za nami XV Jubileuszowy Festiwal Piosenki Angielskiej EYE (info, foto i wideorelacja)

      Wideorelacja z wręczenia statuetek tegorocznego Bociana

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe