Urząd Gminy * Wkrótce zmiana na ważnym stanowsku urzędniczym. Dorota Koleda za Annę Sobczyńską

  • 09.11.2016, 11:44 (aktualizacja 09.11.2016, 19:57)
  • Piotr Waydyk
Urząd Gminy * Wkrótce zmiana na ważnym stanowsku urzędniczym. Dorota Koleda…
Anna Sobczyńska, dotychczasowa kierownik Referatu Inwestycji, Strategii i Rozwoju, czyli jednego z najważniejszych referatów w całym urzędzie, wygrała konkurs na sekretarza w Gminie Boleszkowice. Nieznana jest jeszcze data podjęcia nowych obowiązków. Z pewnością dla pani Ani to wielki awans zawodowy, ale też wielkie wyzwanie i odpowiedzialność. E-Widuchowa życzy Wszystkiego Najlepszego w nowym miejscu pracy.

      W ten sposób wytworzył sie vacat na jednym z najbardziej prestiżowych i odpowiedzielnych stanowisk w Urzędzie Gminy. 19 października wójt Anna Kusy-Kłos rozpisała konkurs na to stanowisko. Wymagania postawione dla kandydatów na to stanowisko były mega wysokie. Nie odstraszyło to chętnych. Wstępny etap weryfikacji przeszły cztery osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, pełniące różne funkcje w innych administracjach samorządowych i publicznych w okolicy. Trzeba przyznać, że wszystkie osoby mają bogate CV. 

1) Agata Bazydło z Gryfina - inspektor Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie,

2) Dorota Koleda z Warzymic - pełniła w przeszłości m.in. funkcję Z-cy Naczelnika Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie, a ostatnio jako pracownik w Wydziale Planowania Przestrzennego, Strategii, Rozwoju i Inwestycji
- Referat Inwestycji i Funduszy Europejskich  w Urzędzie Miejskim w Gryfinie,

3) Lidia Karolina Rafa ze Szczecina (pochodzi z Rynicy) - pracuje w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Szczecinie jako starszy specjalista w Wydziale Inspekcji,

4) Piotr Sobczyński z Bielina (prywatnie mąż Anny) - radny Gminy Moryń, pracuje obecnie w Referacie Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Mieszkowicach.

     Dziś nastąpiło opublikowanie wyniku naboru. O to pełne wyniki:

    

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe