Trampkarze *Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 3:1 (1:0). Porażka na zakończenie rundy jesiennej

• 6.11.2016, 21:09 (aktualizacja 07.11.2016 18:45)
  • R. Wilk
Witnica niedziela 6 listopada 2016 roku godz. 12.00

Bramki: 1:0 - 13', 2:0 - 39', 3:0 - 55', 3:1 - 60' Eryk Kubicki

Skład: Kacper Szyszłow, Konrad Woźniak, Patryk Drzewiecki, Eryk Betkier, Filip Kaczyński, Marek Glanert, Eryk Kubicki, Jakub Mateusiak, Krystian Szachniewicz, Wiktor Grzeszczak, Tomasz Madej, Kamil Majewski, Mateusz Kocyk, Bartek Augustyniak, Bartosz Klobok, Tomasz Maruszak, Filip Szyszłow.

W niedzielę o godz.12:00 trampkarze Łabędzia Widuchowa rozegrali w Witnicy swój ostatni mecz rundy jesiennej. Mecz z ostatnią drużyną w tabeli okazał się bardzo trudny. W 13 minucie po kontrowersyjnym rzucie karnym gospodarze wyszli na prowadzenie. Łabędź próbował atakować, ale rosły obrońca z Witnicy udaremniał wszystkie ataki zawodników z Widuchowej. W 25 minucie świetne podanie od Konrada. Woźniaka otrzymał Eryk Kubicki, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Po zmianie stron Łabędź dalej atakował, ale nie potrafił skutecznie pokonać bramkarza gospodarzy. W 39 minucie po błędzie obrońców Łabędzia gospodarze podwyższyli wynik na 2:0. W 55 minucie po rzucie rożnym w zamieszaniu pod bramką Witniczanka podwyższa na 3:0. Łabędź w 60 minucie po strzale Eryka Kubickiego zdobywa honorową bramkę. Po meczu kapitan Łabędzia zgłosił sędziemu do sprawdzenia dokumentów 3 zawodników Witniczanki, którzy jak się okazało tych dokumentów nie posiadali. W ten sposób mecz może zostać zweryfikowany jako walkower dla Łabędzia.

Przeczytaj też:

Trampkarze * W końcu wygrana i w dodatku jaka okazała

Trampkarze * Łabędź Widuchowa - Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce 0:2 (0:1). Porażka po walce…

Trampkarze * Wymęczony remis w osłąbionym kadrowo składzie (info, fotorelacja)