XV Sesja Rady Gminy Widuchowa * Dzikie wysypisko śmieci w Lubiczu uprzątnięte. Nasz podatnik nic nie zapłacił (info i wideo)

  • 02.11.2016, 23:00 (aktualizacja 02.11.2016, 23:46)
  • Piotr Waydyk
XV Sesja Rady Gminy Widuchowa * Dzikie wysypisko śmieci w Lubiczu uprzątnięte.…
Na dzisiejszej XV Sesji Rady Gminy Widuchowa w punkcie "sprawozdanie wójta gminy" wójt Anna Kusy-Kłos poinformowała o uprzątnięciu dzikiego wysypiska śmieci przy cmentarzu w Lubiczu.

     Temat ciągnął się niemal od początku tej kadencji. Można to prześledzić powracając do wcześniejszych artykułów ze starej strony e-widuchowa (linki poniżej). Dyskusje były gorące i pełne emocji. Najważniejsze, że udało sie zamknąć ten temat bezkosztowo. Pytanie na dziś brzmi, czy ci mieszkańcy Lubicza, którzy przez lata przyzwyczili się tam wywozić własne śmieci, uszanują to czyste miejsce? 

Wcześniejsze artykuły na ten temat:

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe