XV Sesja Rady Gminy Widuchowa * Sprawa boiska w Krzywinie doczekała się szczęśliwego finału (info i wideo)

  • 02.11.2016, 18:12 (aktualizacja 02.11.2016, 18:58)
  • Piotr Waydyk
XV Sesja Rady Gminy Widuchowa * Sprawa boiska w Krzywinie doczekała się…
Na dzisiejszej XV Sesji Rady Gminy Widuchowa w punkcie "sprawozdanie wójta gminy" radny Marek Boruta zapytał wójta o boisko w Krzywinie. Wójt Anna Kusy-Kłos poinformowałą, że już wkrótce zostanie podpisana umowa dzierżawy między gminą i nadleśnictwem dzierżawy terenu na 20 lat.

     Nieznana jest też konkretna data powrotu piłkarzy LUKS Krzywin i Pro-Teamu Żarczyn, którzy właśnie finiszują w rozgrywkach rundy jesiennej. Raczej po tym, co mogliśmy usłyszeć, nie nastąpi to do połowy listopda. Konkretna data nie padła. Przy okazji wójt dodała, że na dobrej drodze jest też realizacja wniosku rady sołeckiej w Krzywinie w sprawie terenu po byłym OTL, czyli placu wraz z zapleczem. Tu w grę wchodzi wymiana działek, więc w najbliższym czasie radni będa mogli podjąć stosowną uchwałę. Oto cała wypowiedź wójt Anny Kusy-Kłos w przedmiotowej sprawie.

Całe sprawozdanie z sesji w budowie. Proszę o cierpliwość

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Quick
Quick 03.11.2016, 09:45
To jest tylko zamydlenie oczu zeby tylko ucichlo na trochę temat boiska

Pozostałe