II liga (Konrad Korczyński) * Gol Konrada w 89 minucie dał remis 1:1 w wyjazdowym meczu w Rybniku

• 30.10.2016, 09:49
  • Piotr Waydyk
II liga (Konrad Korczyński) * Gol Konrada w 89  minucie dał remis 1:1 w wyjazdowym meczu w Rybniku
Konrad Korczyński po dwóch meczach absencji wrócił wczoraj do gry w II-ligowej Stali Stalowa Wola. Na boisku w Rybniku w meczu 15. kolejki wszedł w 65 minucie przy stanie 0:0.

W 83 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, a Konrad wyrównał w 89 minucie. To drugi jego gol w barwach Stali, drugi w meczu wyjazdowym i drugi, który ustalił remisowy wynik meczu. Ponadto w dorobku ma 2 żółte kartki 890 minut gry na koncie. Wystąpił w 12 na 15 meczów, z czego 10 w wyjściowym składzie.

Przed Stalą przed przerwą zimową jeszcze 4 mecze (2 kolejki awansem z wiosny). Następny gra u siebie 6 listopada z Polonią Bytom.