Żelechowo * Mężczyzna sam się odnalazł i jest już w domu. Akcję przerwano.

  • 21.05.2017, 18:56 (aktualizacja 22.05.2017, 16:45)
  • Piotr Waydyk
Żelechowo * Mężczyzna sam się odnalazł i jest już w domu. Akcję przerwano.…
To była akcja jak z jakiegoś filmu. Zmobilizowano wielkie siły policyjne i strażaków na poszukiwanie zaginionego. 6 godzin trwała akcja poszukiwania zaginionego mieszkańca Żelechowa, który dziś wyszedł z domu w nieznanym kierunku. W domu pozostawił list pożegnalny, w którym powiadomił o przyczynach swojego desperackiego czynu. Na miejsce zdążyło dotrzeć już kilka radiowozów policyjnych, kilka zastępów straży pożarnej oraz wyspecjalizowane w tego akcjach dodatkowe siły w liczbie 30 policjantów ze Szczecina wraz z psami tropiącymi.

   Zaczęto już przeczesywać okoliczne lasy. W końcu mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy. Rodzi się pytanie, kto zapłaci za tak wielką akcję? Na to pytanie spróbują teraz znaleźć odpowiedź śledczy.

  Odpowiedzi na ostatnie pytanie szukaj pod Żelechowo * Policja nie będzie wyciągać żadnych konsekwencji wobec kogokolwiek (z komentarzem)

   

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rambo
rambo 19.06.2017, 17:12
upier.... gościa niech buli za głupotę
Czytelnik
Czytelnik 21.05.2017, 21:00
Mężczyzna pisał żeby go nie szukać więc on nie może być obciążony kosztami.
Picu
Picu 21.05.2017, 20:47
( kto zapłaci za tak wielką akcję? Na to pytanie spróbują teraz znaleźć odpowiedź śledczy. ) Trafne pytanie ,lecz czy ktoś zwrócił uwagę czemu tak często dochodzi do samobójstw ? . Służby ratownicze są od tego aby pomagać !. Zgadzam się z tym również że Pan napisał list i postawił na nogi służby ratownicze . Na szczęście nic się nie stało . To daje do myślenia że trzeba reagować a nie ignorować . Każdy z nas płaci podatki na to aby straż , policja pogotowie było na miejscu gdy zaistnieje taka potrzeba .
żelechowiak xx
żelechowiak xx 21.05.2017, 19:40
witam .czy ktoś wie kogo poszukują ?

Pozostałe