Trampkarze * Łabędź Widuchowa - Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce 0:2 (0:1). Porażka po walce w meczu rozegranym awansem (info, tabela)

• 28.10.2016, 06:40 (aktualizacja 28.10.2016 06:49)
Widuchowa niedziela 23 października 2016 roku godz. 11.00 Łabędź Widuchowa - Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce 0:2 (0:1)

bramki: 0:1 - 30', 0:2 - 60'

Skład: Patryk Drzewiecki, Konrad Woźniak, Bartek Augustyniak, Kamil Majewski, Eryk Betkier, Tomasz Maruszak, Marek Glanert, Eryk Kubicki, Jakub Mateusiak, Mateusz Kocyk, Tomasz Madej

W niedzielę o godz. 11.00 trampkarze Łabędzia Widuchowa podejmowali u siebie zespół Akademi Piłkarskiej z Pyrzyc. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. W 30 minucie błąd w obronie gospodarzy spowodował, iż zawodnik Sokoła z prawej strony pola karnego strzelił bramkę na 0:1. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, toczyła się wyrównana walka, w której jedni i drudzy zawodnicy, mając doskonałe sytuacje, nie mogli strzelić bramki. W grze łabędzia widać było coraz większe zmęczenie, gdyż zespół grał w 11-osobowym składzie. W 60 minucie zawodnicy Sokoła dwa razy strzelali z bliskiej odległości na bramkę Łabędzia, ale znakomicie zachował się bramkarz Patryk Drzewiecki broniąc instynktownie. Dopiero trzecia dobitka przy biernej postawie obrońców wpadła do bramki. Zawodnicy Łabędzia próbowali jeszcze zmienić niekorzystny wynik, ale nie potrafili skutecznie zakończyć kilku dogodnych sytuacji.

info: trener Robert Wilk