Trampkarze * Wymęczony remis w osłąbionym kadrowo składzie (info, fotorelacja)

• 15.10.2016, 15:33 (aktualizacja 16.10.2016 10:15)
Trampkarze * Wymęczony remis w osłąbionym kadrowo składzie (info, fotorelacja) e-widuchowa.pl
Widuchowa sobota 15 października 2016 roku godz. 11.00 Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 5:5 (3:3)

Bramki: 0:1 - 3', 0:2 - 7', 1:2 - 17'  Wiktor Grzeszczak, 2:2 - 20'  Wiktor Grzeszczak, 3:2 - 24' Marek Glanert, 3:3 - 32', 3:4 - 42', 3:5 - 50' , 4:5 - 59', 5:5 - 68 samobójcza'.

Skład: Eryk Betkier, Eryk Kubicki, Patryk Drzewiecki, Filip Szyszłow, Bartek Augustyniak, Marek Glanert, Mateusz Kocyk, Jakub Mateusiak, Kamil Majewski, Tomasz Madej, Wiktor Grzeszczak

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Łabędzia Widuchowa podejmowali u siebie zespół Iskry Banie. Kontuzje i nieobecności na meczu sprawiły, że gospodarze przystąpili do meczu w 10-cio osobowym składzie. Niestety już w 3 minucie meczu goście wyszli na prowadzenie na 1:0. W 7 minucie goście podwyższyli wynik na 2:0. Po tej bramce dojechał na mecz najskuteczniejszy napastnik Łabędzia W. Grzeszczak. Po jego wejściu gra Łabędzia bardzo się ożywiła i to on sam w 17 i 20 minucie doprowadza do remisu na 2:2. W 24 minucie kapitan Łabędzia M. Glanert oddał niegroźny strzał na bramkę i bramkarz gości popełnił fatalny błąd wpuszczając bramkę na 3:2. W 32 minucie w polu karnym faulował stoper Łabędzia i goście z rzutu karnego doprowadzają do remisu 3:3. Po zmianie stron goście w 42 minucie wykonywali rzut wolny po którym zdobyli bramkę na 3:4. W 50 minucie lewą stroną boiska przedarł się zawodnik Iskry Banie i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza gospodarzy zdobywając bramkę na 3:5. Zawodnicy łabędzia zaczęli coraz śmielej atakować, co w 59 minucie za sprawą W. Grzeszczaka przyniosło bramkę na 4:5. Zmęczony zespół gospodarzy uwierzył jeszcze w możliwość zremisowania meczu i w zmieszaniu podbramkowym w ostatnich minutach meczu T. Madej oddał strzał, po którym piłka odbijając się od obrońcy i bramkarza wpadła do siatki ustalając wynik meczu na 5:5.