Trampkarze * Goście z Bań za mocni na osłabionych Łabędzi

• 7.10.2017, 21:12 (aktualizacja 07.10.2017 21:29)
  • Piotr Waydyk
Trampkarze * Goście z Bań za mocni na osłabionych Łabędzi fot. Robert Wilk
Widuchowa, sobota 7 października 2017 roku godz. 11.00 Łabędź Widuchowa – Iskra Banie 1:8 (0:3)

Bramka: Filip Szyszłow

Skład: AleksanderLuby, Krystian  Szachniewicz, Cezary Dworzyński, Filip Kaczyński, Bartek Augustyniak, Mateusz Kocyk, Filip Szyszłow, Tomasz Mucha, Kamil Majewski, Dominik Wośkowski, Jakub Wieczorek, Jakub Portuś, Tomasz Madej.

Dziś trampkarze Łabędzia Widuchowa podejmowali u siebie zespół Iskry Banie. Osłabiony zespół gospodarzy dzielnie walczył przez całe spotkanie stwarzając sobie w pierwszej połowie cztery  świetne sytuacje bramkowe. Zawiodła niestety skuteczność. Goście w tym elemencie byli lepsi i na przerwę schodzili z trzema strzelonymi bramkami. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, gospodarze coraz bardziej zmęczeni popełniali coraz więcej błędów, co pozwoliło gościom strzelić jeszcze pięć bramek. Łabędź z czterech dogodnych sytuacji wykorzystał tylko jedną. Po rzucie wolnym ładnym strzałem głową popisał się Filip Szyszłow dając honorowe trafienie gospodarzom.

Po pięciu kolejkach rundy jesiennej trampkarze po dwóch zwycięstwach i trzech porażkach zajmują miejsce w środku tabeli.