• 24.09.2017, 09:44 (aktualizacja 24.09.2017 10:08)
Trampkarze * Jest pierwsze zwycięstwo w tym sezonie po golach Miłosza Gralaka i Tomka Muchy Robert Wilk
Mieszkowice, piątek 22 września godz. 17.00 Mieszko Mieszkowice – Łabędź Widuchowa 1:2 (0:1)

Bramki: Miłosz Gralak i Tomasz Mucha

Skład Łabędzia: Bartek Augustyniak, Dominik Wośkowski, Cezary Dworzyński, Filip Kaczyński, Szymon Jaworski, Tomasz Mucha, Filip Szyszłow, Mateusz Kocyk, Miłosz Gralak, Tomasz Madej, Brajan Kocyk, Tomasz Maruszak, Jakub Portuś, Jakub Wieczorek, Hubert Bieniek.

Trampkarze Łabędzia Widuchowa w piątek 22 września w Mieszkowicach rozegrali swój trzeci ligowy mecz  w sezonie Młodzi zawodnicy z Widuchowej nie przestraszyli się starszych i większych trampkarzy z Mieszkowic i od początku meczu prowadzili wyrównany pojedynek. Gospodarze stwarzali groźne sytuacje bramkowe, ale byli bardzo nieskuteczni. Również bardzo dobrze w bramce radził sobie Bartosz Augustyniak wygrywając kilka pojedynków sam na sam. W 20 min meczu dobre podanie otrzymał Miłosz Gralak i po trafieniu w bramkarza przejął ponownie piłkę i strzelił do pustej bramki. W drugiej połowie trampkarze Łabędzia stwarzali sobie coraz więcej sytuacji bramkowych i na 5 min przed końcem meczu po indywidualnej akcji prawą stroną boiska Tomasz Mucha pokonał bramkarza gospodarzy. Na dwie minuty przed końcem meczu gospodarzom udało się strzelić bramkę honorową.